Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vegyem rá magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam a szakításra?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon nem jó hozzám, szinte alig találkozunk ha vele vagyok akkor is folyton a gépén lóg. Egyáltalán nem érzem, hogy velem akarna lenni. Minden előbbre van, mint én. De én szeretem és hiába határozom el, hogy szakírok vele, egyszerűen mindig meggondolom magam és adok még időt. De most már nagyon szenvedek. Mit tegyek?

2015. okt. 8. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Dönts gyorsan, mert rohan idő és lassan nagyi leszel :)

magyarázd meg, miért szereted? most írtad, hogy tojik rád. hmm? (N)

2015. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagy hülyeség de minél jobban "leráz" én annál jobban ragaszkodom hozzá. És eleinte minden olyan jó volt vele, kicsit azt remélem megint olyan lesz
2015. okt. 8. 23:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Higgy nekem, nincs értelme. És még mindig több esélyed lenne visszahozni a régi időket, ha nem akaszkodnál rá. Ha szakítanál vele, és te is ellöknéd magadtól úgy, hogy egy percre se gyengülsz meg, még mindig több esélyed lenne, hogy rájön, mit veszített. Talán most nem veszi észre, milyen jó dolga van, de addig nem is fogja, míg te mindent elnézel neki szó nélkül. Így még szép, hogy addig megy, ameddig tud, hisz te úgysem teszel ellene semmit. Bár őszintén nem tudom, hogy elmúltak-e részéről az érzelmek, vagy csak ilyen durva szinten elkényelmesedett a kapcsolatban, de a legjobb megoldás mindkét esetben, ha szakítanál. Neked sem jó ez így, csak szenvedsz, ami csak fokozódni fog. Vagy ha ennyire nem vagy képes lépni, nyugodtan várd meg, míg ő dob ki. Ha úgy érzed, nem alázott meg még eléggé.
2015. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:

Ezt ismerem...

Azok csak emlékek. Az az ember már nem létezik. És nyilván sokszor mondtad is neki ezt,ennek ellenére nem tett semmit sem.

Tedd meg,aztán vágj el minden kapcsolatot.

2015. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fish1 ***** válasza:
A dolgok nem változnak csak úgy meg maguktól. Amíg te nem változtatsz a hozzáállásodon, addig az övé sem fog változni.
2015. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Osztom a 4-es hozzászólását.

Ha eddig nem változott, nem is fog. Határozottan kell fellépni ilyenkor. Még mindig jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Teljesen fel fog őrölni.

2015. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából még csak pár hónapja tart a kapcsolat, szóval tényleg még csak az sem lehet, hogy elkényelmesedett volna. Ilyenkor még nem rajongani kéne egymásért? :/
2015. okt. 9. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Csak mi már több mint 4 éve vagyunk együtt. Lóg azon a rohadt telefonján, odabújok, hogy akkor tévézzünk együtt, meg minden, akkor is azt nyomkodja.. hát jó, akkor én is, nem erőlködök. Soha, de soha nem megyünk el közös programokra, ami nekem speciel nagyon hiányzik, mert neki nincs kedve, sokba kerül, ezmegaz,meg pihenni akar, meg tudja a franc. Nem nagyon hív meg mondjuk kajálni, egyszer-egyszer szököévente, bezzeg ha én meghívom, akkor az nem gond. Mindent, de tényleg mindent, kínosan felezni akar. Bzd.. már 4 éve együtt vagyunk. Nem tart el, vagy valami, mielőtt valaki azt hinné, mert még összeköltözni sem volt hajlandó. Mert hát albérletet kell fizetni.. nabammeg, valahol laknia kell az embernek. :D . Mert ugye tőlem nem kértek albérleti pénzt otthon. Ha szabadok vagyunk mindketten, akkor sem jön délután, vagy időben, csak este, 8-9-10, mikor kérdezem hogy miért? Jah, pihent. Pedig akkor eltudnánk menni sétálni, vagy valami. És nem mellesleg cukorból van.. ha esik az eső az a baja, ha fúj a szél, az a baja, néha mint egy nő.
2015. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Voltam én is a te cipődben. Másfél év egy ilyen kapcsolatban. Sokáig hitegettem magam, hogy oké adjunk neki szabadságot. De nagy büdös lópikulát!

Nekem annyiszor hazudott, megbántott, elfelejtett, nem figyelt rám, hogy soha többet...

Idő kell hozzá, hogy feldolgozd, hogy te befejezed ezzel az alakkal. Ne gondold meg magad, csak azokra gondolj, amikkel megbántott, és sokkal jobb lesz.

Az ilyen kis puha p***űek nem érik meg a beléjük fektetett energiát. (tapasztalat)


Am megbeszélni is próbáltátok? (nálam 2 hétig volt látszatja!! :D )


(ui: miután szakítottam, megtaláltam életem szerelmét <3 )

2015. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!