Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hét múlva szakítani szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét múlva szakítani szeretnék/fogok a párommal. Azt hittem ő az igazi, úgyhogy eléggé megvisel a dolog. Hogyan ne törjek össze szakítás közben?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Valaki segítsen. Másfel éves kapcsolat.

2015. okt. 8. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

És akkor miért vársz vele 2 hetet, ha már most tudod, mit akarsz? Bocsi, de nekem ez így fura, hogy előre eltervezed időben.. :)

Másrészről, szerintem minden embert megvisel a szakítás valamilyen szinten, ezt nem lehet elkerülni. Amúgy mi miatt jutottál erre a döntésre?

2015. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
Ne várj vele,mert meg fogod magad gondolni és szemétség is vele szemben.
2015. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szakítsni akarsz vele és elakarod saját akaratodbol hagyni mégis mi visel meg fejtsd már ki légyszives?
2015. okt. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:

2 hét múlva... miért pont két hét?

Ez ilyen programozott szakítás? Vagy mi?

2015. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze addig még van valami anyagi érdek ami köti
2015. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva: arra nem gondoltok, hogy a srác esetleg komoly esemény előtt van, azért ár? Vagy távkapcsolat és addig nem találkoznak, és ezt személyesen szeretné?

Én ilyen esetekben várnék


Én most vetettem véget egy 6 éves kapcsolatnak. Nekem az segít(ett), hogy folyamatosan arra koncentráltam, amiért így döntöttem. Sok szép emlékünk van, ezeket próbálta is felhozni stb, de végig arra kell gondolnod, hogy MIÉRT döntöttél így.

2015. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!