Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakításon még nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakításon még nem vagy túl, mennyire zavar, ha valaki flörtölget veled?

Figyelt kérdés
ha az illető tetszik, de még a régi kedvesed jár az eszedben, akkor bosszantó, ha másik személy irogat?
2015. okt. 9. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

attól függ mennyire nyomulósan...


amikor én depressziós voltam és nem akartam párkapcsolatot akkor próbálkoztak nálam lányok, különböző módon...

szerencsére senki nem volt annyira bátor, hogy megtegye a konkrét kezdeményezést, csak egyértelmű jeleket adtak...

ez még nem volt gond, mert ugye ezt még könnyen le lehet reagálni, mondjuk volt már olyan ami már néha kicsit soknak tűnt, de le tudtam pattintani...

az viszont zavart volna, ha olyanokat írt volna valaki, hogy "nekünk együtt kellene lennünk" meg ilyenek...tehát ami már túl megy egy bizonyos határon...


22F

2015. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem segíteni szokott. Nyilván, ha valaki nagyon nyomul és erőlteti a dolgot, az zavaró, de egyébként, ha tudom, hogy többet szeretne, de én még ezt nem tudom neki megadni, és ő ezt el tudja fogadni, akkor egy jobb hangulatú beszélgetés segít feldobni, elterelni a gondolataim, és kicsit segíteni, hogy túl legyek a szakításon.
2015. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!