Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan 25 feletti nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 25 feletti nő, aki mostanában ment keresztül szakításon és szeretne beszélni erről? 30/N

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni,de ehhez nem kell,hogy az illető nő legyen.A férfiakba is szorulhatott empátia,nekünk is vannak bizonyos tapasztalataink amik akár még hasznosak is lehetnek.
2015. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyes azért kell neki nő mert mégiscsak nemtársa szal ki tudják beszélni az egészet te pasi aggyal rögtön megoldást kínálsz mert a férfi agy ilyen racionális de ők nem kínálnak megoldást csak meghallgaják egymást
2015. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagy bunkó. Azért írtam ki így a kérdést, mert nem párkeresési célból vagyok itt és mert egy hasonló korú szintén nő, aki mostanában szakított, lehet, hogy jobban megért, mint egy más korosztály vagy mint egy férfi. De nem volt célom diszkriminálni senkit.
2015. okt. 9. 22:09
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es: Szia, sajnos egy szakításnál sosincs megoldás. Hacsak nem vagyunk időutazók. :(
2015. okt. 9. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
ajajj..a helyzet komoly..mi történt már?
2015. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,de szerintem egy férfi sokkal jobban társ tud lenni egy ilyen beszélgetésben.2 nő mit csinál ? Az egyik siránkozik,a másik meg bólogat neki,mindenben igazat ad,és egymás vállára borulva sajnálkoznak.Egy férfi reálisan látja a helyzetet,és még meg is mondja ,ha hülye voltál valamiben.
2015. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Éljen a szerelem!

F/60

2015. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi történt? vagy priviben akarsz?
2015. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!