Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kiverni a fejemből az exem?

Figyelt kérdés
Már pár éve szakítottunk. Rengeteget gondolok rá. Nem hetente, hanem 24 órában (nem túlzok). Volt, hogy megláttam a távolban és kiakart ugrani a szívem. Annyira "izgultam", hogy teljesen kiszáradt a szám és hirtelen megszólalni sem tudtam. Reggel ő az első gondolatom és este az utolsó. Volt már így valaki? Ha ennyire nem tudom elfelejteni és esetleg más lánnyal meglátom, úgy érzem abba belehalok... :( bármilyen tipp, tapasztalat jöhet csak ne bántsatok, már így is elég rossz :(

2015. okt. 11. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25
2015. okt. 11. 00:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Na, jó. Őszintén szólva így vissza olvasva röhejesnek tűnik. Főleg ennyi idősen... viszont igaz. Nem tudom mit tegyek
2015. okt. 11. 00:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Tedd túl magad rajt! Ismerkedj más férfiakkal, hátha segít. Vagy találj valami elfoglaltságot, hobbit!
2015. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csináld ki magad! Várj, elmondom, hogy értem :)

Nekem személy szerint a sport segített nagyon sokat. Tüneti kezelés, de működik. Olyan kemény edzéstervet állítottam össze magamnak, hogy erőm nem volt azon gondolkodni, hogy mi van az exemmel, kik azok a nők, ki jár kivel. Csak az ágy, étel, ital érdekelt. Az volt a teljes boldogság.

Persze teheted ugyanezt munkával is vagy tanulással. A lényeg, hogy csináld ki magad, minden nap végére úgy dőlj be az ágyba, ahogy vagy.

2015. okt. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 _Harry Potter_ ***** válasza:

Szia!


A probléma gyökere ott van, hogy a szakítás után is erősítetted az exed iránit érzelmeidet ahelyett, hogy törekedtél volna arra, hogy folyamatosan csökkenjen. Ezt úgy lehetett volna elérni, hogy mindent, ami hozzáköt, félreteszel, keresel valami elfoglaltságot, és azzal kötöd le magad.


Nem akarlak téged bántani, mert tisztában vagyok azzal, hogy rossz érzés neked, de jobb, ha diagnosztizáljuk a problémát: ha ez pár éve tart, akkor ott már sajnos fanatizmusról lehet beszélni. Ne értsd félre! Nem azt akarom mondani, hogy az a baj, hogy emlékszel még rá (bár az sem meglepő, ha egy lány elfelejti az exét). De az, hogy még évek után is érzések kötnek hozzá, az nagy probléma. Gondolom, te sem szeretnéd plátói szerelemben leélni az életedet, szóval érdemes lenne a sarkadra állni.


Az első lépés a gyógyulás felé, hogy eldöntöd, túl akarsz-e lépni, vagy sem? Nem elég, hogy szeretnéd, akarnod kell. Ha valóban akarod, akkor a második lépés az, hogy ha van még valami, ami kapcsolatban van vele, akkor azt hanyagold, vagy ne foglalkozz vele. Nagyon fontos még, hogy lefoglald magad, azzal, ami érdekel. És természetesen legyél társaságban, és ami még fontos: próbálj meg ismerkedni. Már eltelt pár év a szakítás után, lehetséges, hogy te is készen állsz egy kapcsolatra, csak magad sem tudsz róla.


Sok sikert a továbbiakban.

2015. okt. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történt ? ha így érzed szerinted Ő mit érezhet még irántad?
2015. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mik voltak a pontos körülmények?
2015. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!