Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ti sírtatok már szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Fiúk! Ti sírtatok már szakításkor, vagy utána?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2015. okt. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért? és mennyi idős vagy? gáz ez 29 évesen ha a fiú szakított? akkor miért sír?
2015. okt. 11. 01:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még a legerősebb ember is képes sírni. Még ha ő is akarta, akkor is lehet mert hiányozhat neki annak ellenére hogy ő vetett véget neki, sőt.
2015. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szóló mondta. Én is sírtam, pedig nálunk is én voltam a szakítófél, mert nagyon sokat jelentett nekem és akkor még mindig szerettem, csak sok hónap után felfogtam, hogy teljesen tönkremegyek ebben a kapcsolatban, így sikerült az érzelmeimen felülkerekedni. De ettől még kibuktak belőlem.
2015. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szeretted és mégis szakítottál? s aztán elfelejtetted mára teljesen a lányt, vagy visszahúz még a szíved?
2015. okt. 11. 15:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsit még visszahúz. Ellenben nem fogok újra összejönni vele, mert nem vagyok érzelmi mazochista.
2015. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 1 hónap telt el, és minden nap sírok utána. 23F
2015. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmileg nagyon kötődsz valakihez (ahogy én is, de pl. ez nekem egyáltalán nem tűnt fel a szakítás pillanatáig), akkor nem számít a kor, a sírás természetes.
2015. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy én mondjuk nem tudom megcsinálni azt hogy álarcot húzok hogy én milyen boldog vagyok, tehát ha éppen eszembejut és rossz a kedvem akkor gyakorlatilag hozzám se lehet szólni.
2015. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és ha sír, de mégis a szakítás mellett döntött mert most egyedül akar lenni akkor soha többet nem jön vissza hozzám?
2015. okt. 12. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!