Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a parom,3es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a parom,3es fel év utan. Mihez kezdjek? Torodjek bele abba amit mondott?

Figyelt kérdés
Már több mint 2eve együtt is éltünk. Többször irogattak a kolleganojevel érdekes smseket ami a végén már durva volt. Kértem h hagyja abba de megint kapott smst egy hete. Azt mondta h semmi érzelem noncs mögötte csak szórakozott! Aznap eljottem otthonról azóta nem keresett. Tegnap találkoztam vele és azt mondta h már nem szerelmes belém csak szeret és h irigy azokra akiknek nincs baratnojuk mert azok minden hétvégén oda mennek ahova akarnak! És h idővel úgyis megcsalna mert kezd elmulni ez az érzés. És h velem nem tud elmenni szórakozni mert csak a haverjaival tudja elengedni magát. De hozzatette h fel h pár hét múlva megbanja ezért koltozzek el de lehet még keresni fog ha átgondolt mindent!
2015. okt. 12. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek után ne alázd már meg magad ennyire hogy visszamész ha meggondolja magát...ha így érez az nem fog megváltozni!tudom hogy nagyon nehéz,de próbálj túl lenni rajta,Te ennél jobbat érdemelsz!
2015. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem már nem fogja meggondolni magát. Kénytelen vagy beletörődni, mást nem tudsz csinálni, nem lehet másokra kényszeríteni a saját akaratodat. :(
2015. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, keress normális párt! Mindenki megérdemli a boldogságot.
2015. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3.5 év alatt nem győzted meg arról, hogy veled maradjon. SZerinted mi fog változni néhány hét alatt?

Ráadásul menj el, had dugjon pár kört, aztán ha "megbánta", akkor majd gyere vissza. Nooooormális vagy, hogy egyáltalán odafigyelsz erre a szarra?

2015. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor a multheten elmentem az első este meg írt smst h ő vár rám és szeret meg h megvaltozik. Most meg ilyeneket mond.
2015. okt. 12. 10:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmentél és végre rájött, hogy nem kell annyira ragaszkodnia a megszokáshoz, mert nélküled is van élet. Fosott eddig, mert túl kényelmes volt, nehéz belőle kilépni. De ettől még nem szeret. Sőt. Amit itt leírtál olyan szinten megalázó, hogy el sem érdemes gondolkodni azon, hogy folytasd ezzel az emberrel. Mi vagy te? SZamár, ha a lovak elfogytak? Majd otthon fogsz ülni, sírsz és várod, hogy küldjön egy sms-t, hogy pakolhatsz, jöhetsz és moshatsz rám tovább, én meg szánalomból veled leszek és megengedem, hogy imádj?

Most komolyan, mire tartod te saját magad,ha ezt egyáltalán megfontolod???

2015. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,kezd új életet,ha már így kijelentette hogy nem szeret mit vársz tőle.Ne aláz meg magad csak azért mert te még mindig szereted.
2015. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Wow, nem semmi egy srác. A legkevésbé sem határozott, következetes. Amit előadott az azt jelenti férfinyelven: "Kalandozni akarok korlátok nélkül. Ha nem úgy sülnek a dolgok, akkor igényt tartok rád, hogy újra felépítsd az önbizalmam, hogy utána újra tudjak csajozni. "



Kérdező: hajtsd el a rákba, ha jót akarsz magadnak.

2015. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!