Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Fél éve szakított velem az exem, de még most sem vagyok túl rajta. Hiányzik! Ez normális 6év együttélés után? 27/F
2015. okt. 13. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismerős... :( mi egy hónapja szakítottunk, vagyis én, 2 évet éltünk együtt, 3,5 évig voltunk együtt. Konkrétan nem értem magam miért szenvedek én, meg hiányolom amikor ő úgy bánt velem mint egy darab xarral. Eleinte minden szép és jó volt, és ezt az énjét hiányolom a mai napig. Nem tudom mit tehetnék hogy elfelejtsem, de nagyon kivagyok már miatta.

25/N

2015. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor készülj fel a legrosszabbra és keress 1 olyan partnert akivel szívesen beszélgetsz... ne maradj magadba. Első kapcsolat volt?
2015. okt. 13. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, de első volt akivel összeköltöztem. De mindegy is nem rólam van szó most. :)

Miért szakítottatok?

2015. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na úgy látom alakul itt valami^^


Sok boldogságot nektek! :D

2015. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsőhöz! A mi sztorink elég hosszú és bonyodalmas. A vége röviden: - Ki mentem külföldre dolgozni. Ő meg összejött az egyik ismerősével...
2015. okt. 14. 08:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondok csúnyábbat. 3 éve szakítottam az exemmel akivel 4 évig voltunk együtt és 3,5evig éltünk együtt. Imádták egymást ,de ... valamiért nem működött.úgy szakítottam vele,hogy szerettem,de bíztam benne talál valakit,akivel boldogabb lesz. Talált is. Van férje,babája.. nekem is van egy 4honapos gyönyörű kislányom és egy csodálatos feleségem,de...... mindig össze szorul a gyomrom mikor látok róluk kepet-vagy beszélünk telefonon,esetleg találkozunk(barátok maradtunk)
2015. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na azt nem kellett volna. Ha érez az egyik fél a másik után v.mit, akkor nem szabad barátoknak maradni. Én nem tettem, pedig mondta, hogy legyünk azok.... Akármikor visszafogadnám, de hogy én lássam, hogy mással boldog.... ááá! inkább szenvedek a hiányától.... majd csak elmúlik v.mikor.
2015. okt. 14. 09:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak! Nem kell kombinálni...
2015. okt. 14. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!