Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyire vakon voltam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire vakon voltam, vagy tényleg ennyire meg tudnak változni az emberek?

Figyelt kérdés
Már a harmadik hosszabb párkapcsolatom után járok így.Szakítás után 2 hónapra az első lánnyal összejön, igazából folyamat hallom, hogy nem jó a kapcsolata, sőt...Megalázó helyzetek, amiket tűr. Ennek ellenére folyamatosan megy a posztolgatás, a közös képekről, hogy itt vannak, ott vannak.Már már magamutogatónak találom, hisz előtte nagyon közösségi oldal ellenes volt, és nem csak a mi kapcsolatunk alatt.Ekkora mágus lennék, hogy mindenki utánam találja meg a nagy őt,vagy van ebbe némi önigazolós dolog, hogy megmutatom, bár azt mondom nem jó, de kifelé igyekszem nem ezt közölni.Ja, és nem mellesleg ha hagynám, kb naponta beszélgetne, írna!
2015. okt. 15. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A ti kapcsolatotok elejen nem volt Ennyire posztolo?
2015. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Es te mit szolnal ahhoz, ha az almaid ferfija mar regota figyelne teged amikor epp arra szanja el magat hogy megszolit... DE meglatja hogy meg mindig az exeid utan koslatsz 2 honap elteltevel is es meggondolja magat.
2015. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-esnek Nem, egyáltalán nem, de nem csak nálam.Nem igazán kedvelte ezt az oldalt.
2015. okt. 15. 18:10
 4/20 A kérdező kommentje:
2-es Hát ez nagyon idevág.
2015. okt. 15. 18:12
 5/20 anonim ***** válasza:
Aki Ennyire mutatja a külvilágnak, hogy mennyire szerelmesek, altalaban pont az ellenkezője van a valóságban...az ilyeneken mindig jot mosolygok. Kis buták. Lajkold őket be :)
2015. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az a baj h te még mindig rajta lovagolsz, olyan mintha féltékeny lennél rá, mert neki már van más.


Dehát ki tudja, lehet h kiábrándult belőled és rájött h mással mennyivel jobb.


De lehet h csak egy seg**gfej.

2015. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#6 még mindig rajta lovagol! :)


Amúgy igen, ekkora mágus vagy! :)

2015. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez egy költői kérdés volt.Nem vagyok féltékeny rá, semmi gondom vele, a mi kapcsolatunk nem ment.De igazából amit leírtam, hogy mindig így jártam, tehát nem csak az utolsó kapcsolatomról beszélek, hanem összességében.Csak elgondolkodtam, néha az emberek teszik ezt, ha hasonló helyzetekbe kerülnek, hogy miért lehet ez.Ennyi
2015. okt. 15. 18:22
 9/20 anonim ***** válasza:
hát nem úgy tűnik :)
2015. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 opened paradise ***** válasza:

Annyiraaaaa ismerős...

Vannak akik megváltoznak,igen. És nem is feltétlenül a rossz dolgok miatt,ami fura.

2015. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!