Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 hónap szakítás után, újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap szakítás után, újra összejöttem barátnőmmel. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátnőm 18éves, én 19.

Megpróbálom röviden..

Szóval. Összejöttünk,minden tökély,nagyon komoly kapcsolat volt. Minden nap együtt voltunk,szerettük egymást nagyon.

Aztán 1 év 8 hónap után,szakított velem,és titokban összejött egy 22 éves sráccal.

Nagyon megalázott,hazudgált nekem,akkor is hetente találkoztunk,és megcsalta velem az akkori pasiját. (erről én akkor még nem tudtam)

Közben is nagyon csúnyán alázgatott engem,összejöttünk,aztán mégse..

A pasijával napi szinten szeretkeztek,állandóan együtt voltak,még a családjának is bemutatta.

Aztán multhéten találkoztunk,és el akartam tőle búcsúzni,új életet kezdeni,más lánnyal. Ő sírt,és aztmondta kezdjük újra. Rögtön belementem.

És most együtt vagyunk pár napja,teper értem,folyamatosan a bocsánatomat kéri,mindent megpróbál.Tegnap is szeretkeztünk,és sírt közben hogy hogy lehetett ilyen barom..

De viszont van egy két probléma.. Amikor vele vagyok,és elfoglaljuk egymást,akkor minden jó. De viszont mikor nem vagyunk együtt,folyamatosan azt látom hogy ő lecserélt engem egy menőbb pasira. Napi szinten szexeltek,menősködött a lány,mert a pasinak kocsija volt,saját lakása. Folyton ilyeneken gondolkodok. És belülről emésztem magam.

Nagyon szeretem a lányt,mikor nem voltunk együtt,reggeltől estig sírtam,depressziós lettem,öngyilkossági kísérleteket vittem véghez.

Mi a véleményetek? Szeretem nagyon,de nem tudom menni fog-e ez így. De nélküle viszont nem bírnám ki mégegyszer. Köszönöm a válaszokat.



2015. okt. 16. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
valszeg a másik pasi dobta és most épp veled van, amíg nem jön más...
2015. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hatalmas tévedésben vagy. Ahogy ezt az öngyilkossági kísérleteid is mutatják. Lelki eredetű problémáid vannak, és ez a kapcsolat (?) csak rontani fog rajta. A saját magad érdekében abba kéne hagynod, és pszichológushoz kéne fordulnod. Amíg nem vagy egyedül is stabil és erős ember, addig képtelen vagy egészséges párkapcsolatra. Amíg ezt nem látod be, menthetetlen vagy.
2015. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Barátnőm dobta a pasit. Mindkettőjük elmondta.
2015. okt. 16. 13:02
 4/14 anonim ***** válasza:

gyenge vagy lelkileg de nagyon.

tedd rendbe magad egyedül! ez a csaj nem szeret téged, palira vesz, te meg ez ilyen miatt akarsz meghalni? kérlek!!!

2015. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Élvezd....
2015. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon szeretem a lányt.

Ha ezek a gondolatok nem lennének,annyira boldog lennék hogy az nem létezik.

De így hogy azt látom magam előtt hogy ő kielégült arccal ugrál a pasin minden nap,neki mondja hogy szereti,őt csókolja úgy ahogy engem csókolt... Kikészít teljesen.

2015. okt. 16. 13:07
 7/14 anonim ***** válasza:

akkor szenvedj nyugodtan

a kedves kis csajodnak jobban bejött a gazdag kuki, de nyugi biztos nem fog újra lelépni és mással dugni, ha meglát egy mercikocsikulcsot

2015. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicceltem, mikor pszichológust javasoltam és nem is ironikus beszólás volt. Komolyan gondoltam, hogy szükséged lenne rá. Azért is, hogy tudd, te magad mit érsz, és azért is, hogy tisztába jöjj azzal, hogy egy kapcsolat nem abból áll, hogy rózsaszín köd van. Igenis lennie kell elvárásoknak, mindkét fél részéről. Neked nincsenek. Ezáltal teljesen kiszolgáltatott vagy. Erre figyelmeztet ez a félelem is. Gyakorlatilag épphogy leszállt a másik srácról és már ment is hozzád. Benned meg annyi önszeretet, önbecsülés nincs, hogy azt mondd, "amit nekem adni tudsz, az kevés". Nem azt mondom, hogy nektek soha semmilyen körülmények között nincs többé közös jövőtök. Frászt. Fiatalok vagytok még, változni fogtok. De erre meg kell érni. Ha nem változnak a körülmények, a végkimenetel sem fog változni. Ha pont ugyanolyan kapcsolatban folytatjátok, ahogy eddig, (amiből ő "kimenekült"), akkor mégis mitől várod azt, hogy most másodszor nem fogja ezt megtenni? Változz! Te magad, odabent! Akkor változik az is, amit kívül kapsz és adsz!
2015. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A lány nagyon szép. Bárkit megkap.

De azthiszem meg kell vele szakítanom minden kapcsolatot.

Hiába szeretem tiszta szívemből,muszáj.

Vagy próbáljam úgy,hogy csak a szexre építeni ezt a kapcsolatot? És hátha úgy könnyebb lenne kigyógyulni.

Merthát ugye ő kihasznált,átvert,(ja,még meg is csalt),én miért ne tehetném ugyanezt?

2015. okt. 16. 13:12
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,köszönöm! :)
2015. okt. 16. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!