Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, esélytelen, hogy megbocsájtson ezek után?

Figyelt kérdés

Lassan kb. 1 hónapja szakítottam vele. Nagyon közel lakunk egymáshoz, még annál is közelebb, mint ahova iskolába járok. Mégis annyira elfoglalt, hogy nem tudtunk soha találkozni, pedig nem vagyok nagyigényű barátnő, heti 1 nap-3 órával is beértem... Nem hiszem, hogy ez sok lenne?! De az utóbbi időben ezt se "kaptam meg". Ezért elmentem hozzá és elmondtam neki, hogy nekem fontos, hogy a barátom az életem része legyen, de nála mégse érzem ezt, amit még lehet el is fogadnék, ha látnám, hogy legalább tenne azért, hogy tudjunk találkozni. Tehát szakítottunk, sírtunk mindketten. Utána azt hittem, hogy nem is fogunk beszélgetni, de mindennap beszéltünk, persze teljesen közömbösen. Mindenért magamat hibáztatom, talán ha elfogadóbb lettem volna, akkor most nem tartanánk itt...

Szépen lassan kezdett mindenhonnan "eltüntetni", törölni a közös képeinket, stb. Én kérdeztem, hogy akkor miért beszélget velem? (Mert szimplán a barátom nem akar lenni.) Azt mondta sürget, hogy tegyek érte... Többször írta, hogy még mindig ugyanúgy szeret, csak nagyon megbántottam őt. Illetve, hogy miért ír: azt szeretné ha látná, hogy töröm magam, és hogy bebizonyítom, hogy megérdemlem a második esélyt.

Csak az a baj, hogy hiába írok neki szépeket, ami ráadásul igaz is, ennyivel elintézi: "persze:D". Tehát sokszor nem hiszi el amit mondok neki, így pedig nekem nagyon nehéz.


Hogyan kellene akkor bebizonyítanom, hogy megérdemlem a második esélyt? Egyébként a szakítás óta nem találkoztunk... Most vasárnap talán! fogunk, de úgy érzem, hogy ismételten semmi se lesz belőle.

Ötletek?...


2015. okt. 17. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Jol ertem h te vagy a csaj, a srac nem akart veled heti egyszer 3 orat se talizni es magadat hibaztatod, es te akarsz teperni utana?? Ha ez igy van, akkor nekem is lenne egy kerdesem? Te tenyleg ilyen hulye vagy????
2015. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy akart volna, de nem tudott... Heti 5 nap jár OKJ-s képzésre, délután foci edzésre 2x egy héten, péntek délután-szombat egész nap főiskolára. Illetve a szülei több, mint 250 km-re laknak tőlünk, tehát ha főiskola nincs, akkor hazautazik. (2 hetente kb.)

Én egyáltalán nem vagyok ilyen elfoglalt, nekem nincsenek délutáni programjaim. Tudom, hogy nem egyezik az életstílusunk és lehet, hogy jobb lenne így, de mégis azt érzem, hogy megérné kitartani. Sajnos csak most nyílt fel a szemem.

2015. okt. 17. 10:45
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

"Többször írta, hogy még mindig ugyanúgy szeret, csak nagyon megbántottam őt. Illetve, hogy miért ír: azt szeretné ha látná, hogy töröm magam, és hogy bebizonyítom, hogy megérdemlem a második esélyt."


Mivel bántottad meg?! Azzal, hogy elmondtad neki, h téged zavar, hogy 1 héten 1x nem találkozik veled???!

Azt szeretné, ha emiatt térden állva csúsznál másznál előtte mint egy pondró, és te ezt meg is tennéd??? Megalázkodnál mint egy szánalmas féreg? Na szép! Hát akkor úgy kell neked!

2015. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Jól felmented, de igazából neked nem ő kell, csak ragaszkodsz.

Olyan pasi, aki ráér többet.

A heti 3 nem edzős napon, tudna veled talákozni, akár 2órára. de 3-ra is.

2015. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

vasárnap nem megy sehova, csak két hetente...és? vagy akkor van meccse?? az se tart egész nap szerintem.

összeköltözni meg gondolom, nem akartok.

Ha akarna, így is szakítana rád időt....heti egyszer 3 óra? hány évesek vagytok,hogy ez elég?

2015. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem értem mit agyalsz még ezen...keress mást akinek van ideje is rád!
2015. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is sokat dolgozok, de tudnék rád szánni annyi időt, amennyit csak akarsz :)
2015. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

"Lehet, hogy akart volna, de nem tudott.."

Ha akart volna időt szakítani rád, akkor lett volna ideje rád. De nem voltál elég fontos neki, hogy rád pazarolja az idejét. Itt le is zárulna a történet, de úgy tűnik ez az ignorálós játék tényleg működik a nőknél, és még meg is akarsz alázkodni előtte.

2015. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
semmiképp ne tégy egyetlen lépést se. Ő tehetett volna érted, de nem voltál neki fontos. Kifogás mindig van, de az embernek arra van ideje amire akar. Most érzi, hogy sakkban tud tartani, ezért szórakozik veled. Tuti esélytelen, hogy ebből neked bármi jó kisüljön. Nem neked kell törni érte magad, ezt ő is tudja, mert nem rajtad ment el a dolog, hanem mert nem tudta megszervezni, hogy veled legyem. HIdd el, hogy ha te is elkezded kitörölgetni a közös dolgokat és továbblépsz, le se fogja xarni...
2015. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Te buta kis liba, figyelj már: Nem foglalkozik veled, nincs igénye arra hogy találkozzatok és most még zsarol is érzelmileg. Hát ennyire nincsen benned tartás?? Mi az hogy neked kéne bizonyítanod a második esélyért? Neki kéne térden csúszkálnia nem neked!

Társfüggő buta lábtörlő.

2015. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!