Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig próbál egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig próbál egy férfi visszaszerezni egy nőt, miután szakított vele?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig próbálkozik, ha megbánta? Mikor adja fel?!
2015. okt. 17. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem bánja meg soha, csak akkor lesz hírtelen megbánással teli, ha elfut a ló (az új nő) előle s marad a szamár (vagyis a régi nő).
2015. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személyiség és helyzefüggő a dolog.
2015. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valaki nem is próbálkozik, valaki haláláig...
2015. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Másodikkal értek egyet!

(Az első komment elég szélsőséges!)

2015. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már érzi hogy felesleges, vagy a nő nem viszonozza azt amit ő mond.

Pl egy szeretlekre illik tudatni, hogy te is, ha nem ez nem lenne igaz el kell neki mondani és el kell felejteni. De ezt jól gondold meg, mert később meglehet bánni nagyon kellemetlenül

2015. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor add a tudtára, beszéljétek meg a szakítás okát és gyertek össze újból (persze ha ez köcslönös szerelem és ha ő még akar veled kapcsolatot) ha nem szereted akkor meg azt mondd el neki, hogy már nem szereted és ne próbálkozzon. Nincs olyan probléma amit két szerelmes pár ne tudna megoldani ( kivéve ha megcsalt vagy valami nagyobb bűnt követett el akkor meg nyílván már nem vagy szerelmes belé)

a barátommal 3 éve együtt vagyunk szakítás után és 7 hónaposan szakítottunk egy nagyobb veszekedés után, aztán rájöttünk hogy szeretjük egymást és boldogan élünk,ha szereted és ő is szeret és akarjátok akkor hajrá lehet pont jót váltott ki egy kis távollét Mennyi idő után szakítottatok?

21/N

2015. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Utolsó: Több, mint egy évig voltunk együtt és a kapcsolatunk nagyon jó volt. Rengeteg beszélgetés, jó programok, csak kisebb viták voltak, viszont ő szakított és minden jel arra mutat, hogy megbánta. De azt hiszem kivár, mert én ott laktam nála és és egy szétköltözés ugye radikálisabb, mint egy "sima" szakítás. Én szeretem, és tudom, hogy ő is, érzem.
2015. okt. 19. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!