Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem jobb ha nem erőltetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem jobb ha nem erőltetem?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyok együtt ezzel a fiúval, aki 3 évvel idősebb tőlem, és legalább 5 éve ismerem.

Azt hittem normális, de azonkívül hogy kicsit gyűlölködő ( romák, négerek, kínaiak, melegek stb) más szempontból is elég zizzent.

Természetes neki hogy idegen nőket jelölget ismeretlenül, hogy a kolléga nőjének adja a lovat hogy ilyen sexi és olyan kívánatos. Azon kívül nekem marhára nem teljesít!

Nem megyünk el sem enni valahová, de még sétálni sem.

Ha találkozunk vagy nála, vagy az autójában ülünk.

Ezen kívül a szex sem és a csók sem igazán megy nekünk.

Ő keveset igényel, kb 2-3 hetente egyszer, én kicsit többet, főleg hogy a kapcsolat elején vagyunk.

Csókolózni pedig egyáltalán nem szeret vagy nem tud, de szájra puszi van csak közöttünk.


Mondtam már neki hogy lehet hagyni kellene egymást vagy legalábbis szüneteltetni hogy érezze hogy akar engem egyáltalán vagy sem.

Hiszen ő közölte hogy még nem szeret úgy ahogy én, mert én már kezdek érezni dolgokat!

De azt mondta ha így lenne akkor azon kattogna mit csinálok és hol vagyok.

Egyébként pedig ellenőrzi a telefonomat, számon kér hol vagyok és kivel.

Én bulizni nem mehetek de ha neki úgy alakul ő megy!

Volt egy alkalom amikor nem akartam meg mutatni a telefonom, akkor másodjára ellenőrizte és már az első alkalomnál sem talált semmit.

Akkor konkrétan haza zavart.



Azt hiszem ez a kapcsolat nem megy és felesleges erőltetni, az kevésbé érdekel hogy kibe csalódott és hogy mindenki átverte, hisz azért engem is de én bíznék benne és próbálnám azt hogy vele más legyen.



Hogyan szakítsak ezek után, mit mondhatnék??



23 L


2015. okt. 17. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szexpartner vagy neki. Ezt mondd neki, ezért szakíts vele, és véletlenül se menj bele folytatásba! SOha!!
2015. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szimplán hülye vagy.(Ha találkozunk vagy nála, vagy az autójában ülünk. )Duplán az vagy :( Egyébként pedig ellenőrzi a telefonomat, számon kér hol vagyok és kivel.) Te döntésed.
2015. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól látod, ez a kapcsolat nem megy. Ne csak az egyik fél akarata érvényesüljön, mert abból semmi jó nem származik.

Üljetek le beszélgetni erről, őszintén és nyíltan.

Úgy látom ő nem bízik meg benned, nem tud alkalmazkodni. Lehet hogy nem is szeret, csak veled van, hogy legyen valakije.

Esetleg kérj tényleg szünetet.

Hogy szakíts vele? Hogy közöld?

-Ahogy itt leírtad, mond el neki ezeket. Ne játékszernek használjon, mert vannak érzéseid, amit ezekkel a dolgokkal megsért. Ennyi.

2015. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez részéről nem a szeretetről, hanem a birtoklásodról szól.

Menekülj ebből a kapcsolatból, ráadásul egyikőtök sem szereti a másikat. EZ elég szakítóok nem? Szex szar, szabadidőben nem mentek sehova, gyűlölködő...

Minek vagy vele? Mi vonz benne? Feltetted már magadnak ezt a kérdést? Ennél még egyedül is jobban éreznéd magad. Merj lépni, tedd ki a szűrét.

2015. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy madár vagy!
2015. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!