Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti dobnátok vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dobnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 hónapja vagyunk együtt és tegnap találkoztunk véletlen az első szerelmével. És hogy menyire szerette, neki adta szüzességét stb...már majdnem a végén közöltem hogy ha ennyire csodálja meg az Isten akkor szakítsunk és menjen hozzá. Szolidan csak annyit mondtam: "Nem érdekel" mármint ez a gyerek mikor már meguntam ezt magyarázta. Erre megsértődött és hazavittem, csókot nem adott, telefont nem veszi fel... Mit tegyek?
2015. okt. 18. 12:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ő 21 éves én 22.
2015. okt. 18. 12:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég genyó dolog volt részéről az magasztalása előtted. Jól reagáltad le. Neki hogy esne, ha az egyik volt csajodról adnál elő neki ódákat? Gondolom, nehezményezné. Hagyd rá! Nehogy már még te alázkodj meg, mert ő nem képes az agyával gondolkodni.
2015. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jav.: ... az EX magasztalása...
2015. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, ez, amit a barátnőd csinált, mindenkinek rosszul esne, akár férfi, akár nő.
2015. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ne keresd többet, és ha ő keres, akkor se vedd fel, ne írj vissza, stb.! Az ilyen ezt érdemli.
2015. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne keresd, hagy gondolkodjon, ne te kapaszkodj egy ilyen eset után. Ha pedig eljuttok a beszélgetésig, ülj le vele és beszéld át a témát. Mond el, hogy neked ez hogy esett, ha magától nem esik le neki. Illetve én rákérdeznék finoman arra is, hogy valóban túl jutott a srácon vagy csak egy pótlékként tart. Tudom, most jön a döbbenet, de nőként gondolom így. 23/N
2015. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél! Ne keresd többet, és ne vedd fel a telefont, ne írj vissza neten, ne legyél többé elérhető számára! Menjen vissza az exhez, ha annyira jó volt vele!

És keress egy éretteb nőt, ne ilyen kis pisist.

2015. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom,néha nem értem az embereket.Ki a f.aszt érdekel,mennyire szerette az exét?!Én is megsértődtem volna a helyedben...Sőt,én azt is elmondtam volna neki,hogy ha ennyire csorog még a nyála a srác után,akkor fel is út,le is út!Ha erről az exről akar beszélni valakivel,miért nem beszél egy barátnőjével?Ömlengjen neki,de a jelenlegi kapcsolatát hagyja már ki belőle...Szerintem.Amúgy kérdezz rá,hogy érez-e még valamit a pasi iránt,vagy mi volt ez a nagy ömlengés?
2015. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!