Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért sirta el magát, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sirta el magát, ha sosem akart igazán a volt pasim?

Figyelt kérdés

félévet voltunk együtt, de nagyon vacak kapcsolat volt. Alig találkoztunk, figyelmetlen volt, fontosabbak voltak neki a haverjai, a közös buliképeinken nem mosolygott stb.

Ő szakitott, de sirt, azt mondta, hogy nem tudja visszaadni a törődést. Megértem én, de a sirást nem lehet szinlelni...


2015. okt. 18. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem őt. Nagyon hosszú lenne leírni mi mehet végbe benne, de azt hiszem én értem a dolgot. Olyasvalaki lehet aki nem tudja mit is szeretne és szeretett volna szeretni téged, de nem ment neki. Valószínűleg ő ilyen, de utálja ezt magában és sokáig fog emiatt rosszul lenni, sokat fog utóéag filózgatni. És legközelebb detto ugyanezt el fogja majd játszani mással is. Szomorú...
2015. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak érzékeny típus. Én is volt, hogy nagyon sírtam, reszkettem, mikor megszakítottam egy rövidebb kapcsolatot egy fiúval. Pedig biztos voltam benne, hogy én ezt nem akarom folytatni. Inkább azért voltam letörve, mert eszembejutott az elején kialakított idealizált kép róla, meg a kapcsolatunkról.
2015. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az érzelmek tengerén könnyen kerül viharba az ember. lehet hogy szeretett téged a "maga módján". csak hát ez kevés lehet.
2015. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán most döbbent rá, hogy mit vesztett. Én is érzékeny típus vagyok, pár hete szakítottam a bnőmmel, negyon jó 1 év volt. akkor nem, de mikor hazajöttem, nagyon zokogtam, reszkettem. a mai napig eszembe jutnak az emlékek, alig van étvágyam, agyalok. Remélem azér az idő sokmindent megold..
2015. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!