Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit reagálnátok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok a barátnőm helyében?

Figyelt kérdés
A"volt" barátnőm kért meg arra hogy kérdezzek meg valakit hogy mit szólna az ajanlatomhoz.3 éve vagyunk együtt abból 2 éve együtt élünk.Szakított velem mert rengeteget veszekedtunk.Máskor is volt hogy szakítottunk de nekem most betelt az a bizonyos pohár. Persze ő bekulni szeretne azt mondta hogy hogy Rájott már hogy nem figyelt rám és most már másképp lesz.Én azt az ajánlatot tettem neki hogy én holnap kilépek az itteni munkahelyemrol és visszamegyek dolgozni a szülővarosomban ami innen 100 kmre van.Fizetném neki teljes egészében az albérletet és hétvégente elhonnek hozzá. Ő erről hallani se akar.Szerintetek ezzel mi a baj? Elrontok valamit?

2015. okt. 18. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát összefoglalom azt, amit neked kicsit érthetetlenül sikerült

- sokat veszekedtek

- a barátnőd szakított veled, mert már nem bírta tovább

- közben pedig te vagy az, akinek betelt a pohár (???)

- ő szeretne békülni és képes a változásra, felismerte a hibáit (te részedről van ilyesmi? vagy te tökéletes vagy?)

- te pedig elintéznéd az egészet annyival, hogy "lefizeted", mint valami ribit, azt akarod, hogy legyen a te eltartottad, aki anyagilag függ tőled


Szerinted hogy hangzik ez a sztori, már nem azért? Problémákat nem úgy kell megoldani, hogy berakod a nőt egy ingyen albérletbe.

2015. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lefizet.i akarom hanem nem akarom hogy abba hagyja a sulit, mert nélkülem max koliba lakhatna.és ha rajtam múlna mindennap találkoznánk.
2015. okt. 18. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:

nem szeretné, hogy távol legyetek egymástól, ha megpróbáljátok újra, ennyi.


mondjuk én biztos nem fizetném úgy más albérletét, hogy alig vagyok ott.. bár az tuti, hogy nem csak a pénzed kell neki, mert akkor szuperül megfelelne neki, amit ajánlasz. téged is akar.

2015. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, más valaki?
2015. okt. 18. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:

tényleg: mi itt a kérdés?


helyes-e hogy fizeted az albérletét? van benne tartás, ezért nem fogadja el. ne erőltesd ezt. inkább lakik koliban, ami lássuk be nem annyira katasztrófa megoldás.

de nem fog neked hálálkodni vagy ezért lefeküdni veled. nőjj fel hozzá szerintem.

2015. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!