Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma dobott a b. nőm. Mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktorvarga kérdése:

Ma dobott a b. nőm. Mással is történt ilyen ma?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg többen is, bár engem speciel már majdnem másfél hónapja. Sok kitartást az elkövetkező hetekre, kelleni fog!
2015. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat akkor neked is ugyanezt kívánom,én annyira nem vagyok ki mert láttam a jeleket.De azért mégis szar.
2015. okt. 18. 22:54
 3/5 BlackSword ***** válasza:
Nem... Ilyen már 3 éve nem történt velem... Azóta meg boldog vagyok egy másik nővel... Igaz tegnap kicsit haraggal feküdtünk le aludni, de majd ma kiengesztelem... Na de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy NE SAJNÁLTASD MAGAD!!! Ablakon kidobott idő...
2015. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is láttam a jeleket. De mivel első kapcsolatom volt, ezért ez nem sokat könnyített a helyzetemen, ráadásul elég rosszkor is jött, amikor a szak se tetszik, amit elkezdtem.
2015. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

velem is 3 éve történt ilyen.

aki menni akar hadd menjen. az emberek jönnek-mennek az életünkben. ez a barátokra,családtagokra,szerelmekre is igaz sajnos.aki igazán szeret és szívesen van velünk,az nem hagy el.

akinek csak nyűg vagyok és már nem szeret velem lenni..hát menjen.

2015. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!