Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem tudom kiverni Őt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudom kiverni Őt a fejemből, miért hiányzik?

Figyelt kérdés

1 éves "kapcsolat" volt. Először jártunk fél évig, nem igazán ment.A hozzámállása és hogy nem érzetem rajta hogy annyira érdekelném, dolog miatt mondtam hogy hagyjuk rá. Persze mindennap felhívott, de úgy éreztem mintha barátok lennénk.Beszéltünk erről, cáfolta hogy ez így lenne, de nem volt változás. (effektíve úgy éreztem mintha csak egy pótlék lennék)

Majd vmiféle barátok maradtunk, mindennap felhívott ...

Ezután jött a barátság extrákkal. Egy ideig tudtam kezelni, majd jött az érzelem a részemről. Vhogy nem voltam önmagam. De ezzel az érzéssel együtt járt, hogy csak kihasznál, nem akar többet, ... és lassan eltűnt a mosoly az arcomról, nem boldogított annyira ha találkoztunk, vagy felhívott, érdektelen voltam, már nem tettem szóvá neki semmit ami nem tetszett.Elgyengültem. Belülről emésztett a dolog.

Olyannyira meguntam/belefáradtam hogy megmondtam neki hogy ez már nem megy, ... többet érzek iránta, és nem akarok már a pótlék, az unaloműző lenni.

A válsz az volt, hogy Ő is, ... de fél ... (a kifogás)

Meg hogy nagyon szeret és fontos vagyok neki, de...

(ismét a kamu, a terelés, a kibúvó, meg a szép szavak ... ami még hihető is lenne ha úgy áll hozzám)Jó, azt tudni kell róla, hogy érzelmileg sérült, ... legalábbis ezt állítja, vagy ezzel sajnáltatja magát. Nem tudom! 1 éve ismerem és mégsem tudom mi igaz abból amit elmond.

Belátom, hogy nem akar többet, számára csak ennyi voltam.

És azt is hogy én vagyok a hülye, hogy eddig hagytam húzni az időmet, .. mikor ez engem már rég nem szolgál.

Azóta minden nap bejön a melóhelyemre a boltba, .. lehet hogy véletlen. De erről a dologról nem beszélünk.

Majd legutóbb kissé drinkesen bejött, célozva hogy nem e elmegyek, megölelt, a nyakamhoz hajolt. És ezt is tudom hogy csak szórakázik, mert tisztában van azzal hogy mit érzek.

Normálisan zártuk le, de ha ezt így folytatja, muszáj leszek bunkóbb lenni.


Szeretném ha normáis hozzászólásokat írnátok.

30/n


2015. okt. 19. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez siralmas.

A nők miért az olyan pasikba esnek bele akik letojják őket?

Még hinni sem tudsz neki, hogy mikor mond igazat.

2015. okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, mint te, bár azért más helyzetben, ráadásul férfiként. Unom már, hogy azt látom, hogy csak nekem fontos, a másiknak nem. Ez nagyon megalázó. Én is azt szeretném, ha kölcsönösen fontos lenne mindkét oldalon minden, nem pedig felületes lenne, mondván hogy nem akadt jobb.

Talán a barátod részéről pont azt a szikrát hiányolod, ami a lényege egy kapcsolatnak.

2015. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-Háát ez igen csak jó kérdés!!!

Eddig nem is történt velem ilyen, racionálisan tudtam gondolkozni és nem bedőlni a maszlagnak.

Esküszöm, az ilyen pasiktól óvnak az anyáink minket!!


2- igen, azt a szikrát hiányolom, és lássuk be bármit is csinálnék, .. ha az nincs, vagy nem jön magától, kár is erőltetni.

Egy ideig úgy éreztem mintha erőltetés lenne az egész, csak hogy Ő és én se legyünk egyedül.

Ezt mondta is, hogy szeret, de nincs az a tűz. Az igazság az, hogy már bennem sem, .. ennyi sértettség után.

Belegondolva, akkor minek ez az egész?! És az önérzetet és az önbecsülést igen csak leredukálja a tudat, hogy te szinte mindent megtettél és a másiknak még így is kevés vagy! Van egészséges önbizalmam, meg nem is írnám le így magam, ... mert azt gondolom Ő nem érdemelt meg engem!!!

2015. okt. 19. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen át tudom érezni a helyzeted. Elég régóta vagyok így. Talán legyél vele bunkó , csinálj belőle hülyét, vesztenivalód nincs.
2015. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is át tudom érezni kérdező! Szóról szóra leírtad az én tapasztalataimat!


Én arra jöttem rá,nem lehet másként megoldani,csak ha kimondod, hogy végleg hagyjon békén, és soha többet semmilyen módon ne keressen. Teljesen ki kell iktatni.


Hogy miért?

-Barátság már nem lehet ebből

-Haverság pláne!

-Régi jó ismerősök sem lehettek már!

-Normális párkapcsolat pláne nem lehet belőle,mert megvolt az esély és elromlott már az elején. Plusz gondolj bele,ha megbeszélnétek legyen párkapcsolat, a régi sérelmeket sosem tudod feledni és megbízni benne.


Szóval képtelenség ezek után bármit is fenntartani vele, teljesen meg kell szakítani vele minden kapcsolatot.(se telefon,se email,se fészbuk,se semmi).

2015. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erzelmileg gyenge vagy, o ezt meglatta benned, es mivel nagy jatekos es tenyleg serult erzelmileg is, erre szepen rafoghatta erre ezt a toketlenkedest. Uritolyuknak hasznalt. Lehet meg neki 2-3 csaja melletted.
2015. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!