Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudja egy nő lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudja egy nő lelkileg feldolgozni, hogy nem kellett a pasinak?

Figyelt kérdés

A kapcsolataim nagy része mindig jól alakult.

De ennél a pasinál nagyon nem. 1 év volt az életemből, hogy belássam hogy csak múlatjuk az időt, csak az unalmas óráit töltöm ki. Hogy annyira nem érdeklem, csak vagyok.

Ha távolságtartó voltam, ha többet adtam magamból, egyik sem jött be.Nem is nevezném kapcsolatnak.

NEm hibáztatom magam, max annyiban hogy nem tettem lapátra hamarabb és túl sok mindent elnéztem neki.

...csak mert voltak érzéseim és nem akartam hogy vége legyen (és maradjunk annyiban hogy ezt okosan ki is használta). Éreztem én hogy ez nem megy, de vhol még hitegettem magam :/


Másfelől nem is kéne így éreznem! Nem adta meg nekem ami kell, se szexuálisan, se érzelmileg, se kapcsolatilag.

A szeretetemet és törődésemet sem érdemelte meg.


Némi csalódottság és sértettség van bennem.

Ezt szeretném elsimítani magamban, hogy úgy tudjak rá gondolni, hogy ez a pasi kevés volt nekem, nem tudott többet adni!

Más pasinál annyira tudtam reálisan látni, ha nem működött léptem, mert nem akartam folytatni.

De ennél, vhol itt is reálisan láttam, de nem tudtam kilépni, ill mostmár igen, de valójában "erre kényszerített" (mert már azt érzetem hogy kezdek megzuhanni, szomorú lenni)

32/n


2015. okt. 19. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom, manipulált?? ábrándulj ki belőle, a rossz dolgaira gondolva...aztűn lépj tovább mással
2015. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen.

Nagyjából egy éve sikerült kilépnem egy ilyen kapcsolatból. Már érett rég óta, tudtam én is, amit te, de nem sikerült lezárni. Aztán valahogy mégis, kimondtam, hogy vége, nem érdemli meg sem a szeretetemet, sem az időmet. Befejeztem.

Nem haragudtam rá, mert nem ígért semmit, nem csapott be. Magamra se, valamiért szükségem volt nekem arra a kapcsolatra. Mondjuk azt, hogy tanultam belőle.


Aztán, milyen az élet, ahogy magamban elrendeztem, egy hónapon belül küldött az ég nekem valakit, akivel jó, aki szeret, és akit szerethetek. Így azért sokkal könnyebb volt :)

2015. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nem akarok szemétnek hangzani, de nekem fura hogy 32 évesen kidobsz egy évet egy vacak kapcsolatra és még te érzed magad rosszul, hogy nem kellesz valakinek. És akkor mi van? Az eddiggieknél nem volt gondod, bejön egy flegma se ggfej, és egyből dolgozik az egód, hogy csakazértis... ez 22 évesen még elmegy de 32 évesen gáz. szedd össze magad és gondolkodj el mért ilyen alacsony az önértékelésed.
2015. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amire most legnagyobb szükséged lenne (még ha valószínűleg nem is így látod) az az, hogy saját magadnak meg tudd bocsátani, hogy annak ellenére nem léptél ki korábban ebből a kapcsolatból, hogy láttad, tudtad, érezted hogy nem működik, nincsen közös jövőtök.


Saját magunknak megbocsátani valamit sokszor nehezebb, mint másnak, de ha ezzel rendben leszel, akkor el tudod fogadni, fel tudod dolgozni, ami történt, és tovább tudsz lépni.

2015. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!