Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szerintetek mennyi ideig "normális", ha valaki nem veszi le facebookról, hogy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, aki elvileg 2 hónapja szakított a barátnőjével, de azóta is kint van, hogy kapcsolatban, meg a közös képeik. Engem ez kezd zavarni, de azt szeretném, ha magától döntene úgy, hogy leveszi, szóval nem akartam szólni érte. Viszont ennyi idő után már kezdem azt gondolni, hogy nem véletlen, hogy nem vette le. (amúgy aktív facebookon). 25/N

2015. okt. 20. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
én mindjárt utána levettem. :D
2015. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igenis gáz, ne hagyd magad becsapni, találkoztam ilyennel, féltve őrizte az exeiről a képeket. Külön kis képgalériája volt, nem volt hajlandó levenni, hogy kapcsolatban van fb-n, mert a megszokás híve volt, de azért jó voltam neki. Utólag meg olyanokat hordott össze mindenkinek, hogy én voltam ráállva, miközben ez épp fordítva történt, mert, ha valaki boldog kapcsolatban van az nem fog félremenni és a szeretőre nem lesz féltékeny, ha más nőre is ránéz. Mindig utólag okos az ember, a mai napig kapcsolatban van csak neked mondja, hogy nincs. 24/F
2015. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!