Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Egyszer már mondtam ,hogy szakítsunk és akkor elsírta magát meg mondta hogy változtatni fog dolgokon, de én megint úgy érzem hogy szakítani kellene mert minél később történik meg annál rosszabb lesz. Nagyon féltem hogy mi lesz vele utána, szeretem de nem barátnőmként.

2015. okt. 20. 19:00
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Felnőtt ember a barátnőd, biztosan sz-rul fog neki esni, de majd összeszedi magát. Nem érdemes olyan mellett maradni, akivel már nem akarsz, csak magadtól vonod meg a boldogságot.
2015. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem felnőtt 16 éves

és már esküvőben gondolkodik :/

2015. okt. 20. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
változz meg te, de csak az ő szemében. lényeg hogy kiábránduljon!
2015. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudom milyen..csak az èn esetemben en szakitottam es en volt a lany. 3 honap utan mondtam h eu igy nagyon nem okes de o mondta hogy szeret es nem birja nelkulem..nem vagyok az a hűdenagyon kedves lány de megesett rajta a szivem. De egy het szenvedes utan..ugy dontem h szarok az egeszbe megmondom neki es nem vonom vissza. Csak elszántak kell lenni..15/l
2015. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fél éve szakítottam a párommal 4 év után. Nagyon nehéz volt főleg hogy én nagyon nem szeretek fájdalmat okozni másoknak de ez egy olyan lépés volt amit meg kellett tenni. Ő is mondta persze hogy meg fog változni és akkor még hittem is benne de gyökeresen az ember nem tud megváltozni. Adtál neki egy esélyt hogy bizonyítson ha úgy érzed így sem működik nem lehet mit kezdeni vele. Egyébként biztos nagyon meg fogja viselni főleg hogy 16 éves nem elég érett a gondolkodása hogy csak úgy túllendüljön rajta de idővel rendben lesz majd ő is. Sajnos az embernek ilyen dolgokban igenis a saját érdekeit kell néznie mert ő se azt érdemli hogy csak azért legyél vele mert nem akarod megbántani. Remélem tudtam segíteni :)
2015. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!