Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális dolog az exek közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az exek közötti barátság, a mindennapos kommunikáció vagy abból még úgyis lesz valami?

Figyelt kérdés
Ha békében váltak el egy veszekedés mentes kapcsolat után, ahol nem volt megcsalás.
2015. okt. 21. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Sztem abbol szexkapcsolat lesz
2015. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, abszolút nincs szex, nem is lesz! Nem olyanok vagyunk
2015. okt. 21. 11:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Te tudod milyen típusú emberek vagytok vannak olyanok akiknek szükségük van jó ideig a volt párjukra ha elég mély volt köztük a barátság abból nem lesz soha probléma!
2015. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
normális, csak ritka. Ha annyira jó köztük a kapcsolat mért mentek szét?
2015. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akk meg miert kerdezel ra ha tiltakozol. :D
2015. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Normális lehet, de ritka. Viszont az hogy kerek perec kizárod a szexet, az nekem sértő lenne, akkor mégiscsak nagyobb volt az ellentét köztetek, mint amit leírtál. Így pedig hosszabb távon biztosan nem akarnám napi szinten veled a kapcsolatot tartani.
2015. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

egyik exemmel sem baratkozom olyan szinten, h minden nap beszelunk. Volt olyan, akivel bekeben valtunk el, es a mai napig joban vagyunk, de azert nem vagyom a tarsasagara minden nap. Ha ennyire nagy az osszhang, meg a kommunikacio, akkor miert szakitottatok?

amugy meg barmelyikotoknek is lesz uj kapcsolata, az uj szemely nem fogja toleralni az ilyen foku baratsagot kozottetek.

2015. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha a két fél ezt tudja felnőtt módon jól kezelni, akkor szerintem ez működhet. Pl. ha van közös gyerek, vagy ha közös munkahelyen vannak, ahonnan egyikük sem tud/akar továbblépni, meg is kell tanulni ezt jól kezelni.
2015. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Hát, nem tudom. Volt barátom iszonyú jóban volt az exével. Nem megcsalás miatt, szakítottak, féltékenység volt a lány részéről. Azóta is, ha nem is minden nap, de tartják a kapcsolatot, kommunikálnak, találkozgatnak, jól elvannak. Nekem egészen addig nem volt gyanús, míg be nem mutatta nekem a lányt. Kiköpött hasonmásom. Tényleg nem arról a szintről van szó, mikor megegyezik a haj színe, fazonja, a szem és a bőr színe, hanem egy az egyben én voltam az a lány, ráadásul mind ahogy az idő során kiderült, belsőre is, még az érdeklődési körünk is ugyanaz volt. Azóta a srácnak új barátnője van, aki szintén elmenne a klónunknak, simán mondhatnánk egymást hármasikreknek, ha egy korosztályból lennénk mindannyian (kb 5 év van köztünk az egyikkel, 10 a másikkal). Biztos vagyok benne, hogy valahol még mindig az exéhez kötődik. Vigyáznék a helyetekben ezzel.
2015. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egytől-egyig hasznos válaszokat! Az a helyzet, hogy nem volt szerelmes. 2 évig jártunk. 3 hónapja lett vége. A szexet azért zárom ki, mert tiszteljük a barátságunkat. Egy igazi barátságban annak nincs helye. De szükségünk van egymásra. Csak azt nem akarom, hogy esetleg többet érezzen, ezért érdekel, a ti tapasztalataitok mik ezzel kapcsolatban, hogy az ilyen emberek újra egymásra találnak, vagy megszakad, vagy mi lesz. Persze minden ember más. De azért vannak tipikus dolgok. Egyébként én 29/N vagyok, ő 34/F
2015. okt. 21. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!