Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan zárjam le vele végérvén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le vele végérvényesen?

Figyelt kérdés

Illetve már lezártuk, megmondtam neki hogy ez tovább nekem már nem megy. Hogy vannak érzéseim és többre tartom magam minthogy unaloműző vagy pótlék legyek. Így éreztem magam,olykor barátnak, mert hogy annyira nem foglalkozott velem, nem éreztem nőnek magam mellette és már bizalmatlan is voltam.

Már csak ki akartam lépni ebből, mert már fájt!

Majd jött hogy nagyon szeret, fontos vagyok neki. Jah most hogy meguntam, jönnek a kedves szavak :/

De tudom hogy ennél többet nem akar (1-2 szavából ez jött le) Gondoltam ezzel végre vége, normálisan harag nélkül lezártuk. Erre minden nap bejön a melóhelyemre, beszélünk (kettőnkről semmi) csak mint az ismerősök, kicsit mintha mi sem történt volna. Felettébb kedves, minő meglepő.

Jó, én is normális vagyok vele, ... egyenlőre.

Annyira tudom hogy csak játszik az érzéseimmel és ez elég genyó húzás tőle!!! Pláne hogy bepróbálkozott, hogy ha van kedvem menjek el hozzá.

Nehéz volt, de nemet mondtam!!

ÉS tudom ha rákérdeztem volna hogy miért?? A válasza csak annyi lett volna, hogy hát csak úgy, vagy csak kérdeztem.

Rá kell jöjjek hogy ezt nem tudom szépen lezárni, mert tudja hogy mit érzek és addig fog jönni míg be nem adom a derekam, ... vagy átvált bunkózásba.

Mit tegyek???

n/27


2015. okt. 21. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egyszerűen csak ignorálnám. Próbálj meg nem foglalkozni vele, ha bemegy a munkahelyedre és beszélgetni akar, mondd, hogy nem érsz rá, rövid válaszokat adj, küldd el. Teljesen zárd ki az életedből, amennyire csak tudod.
2015. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valszeg a pasi tudja hogy nem vagy közömbös. szerintem a legjobb irány, ha legközelebb hív akkor elmész hozzá. ha szereted ismerkedj meg vele, azaz a motivációit találd ki. az hogy pótléknak tart, azért elég gyenge szöveg. erőfeszítéseket tesz, de lehet más oka van hogy úgy érzed ignorál. amúgy ha nem tiltakozol valszeg előbb szabadulsz
2015. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!