Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális dolog, hogy három év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy három év után sem tudtam lezárni az exem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tudok csinálni, miért lehet ez? De még mindig vele álmodok, és róla gondolkozok stb. teljesen fájdalom megvan még 3 év után is. Azóta nyilván nem volt kapcsolatom sem, lehet nem is lesz már? Ki lehet ebből jönni?
2015. okt. 22. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedül nyilvánvalóan nem megy. Ilyenkor kell szaksegítséghez fordulni, mert ha három év alatt nem oldottad meg egyedül, harminc alatt sem igen fogod. Keress egy pszichológust és kérd a segítségét!
2015. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam. Nekem pszichológus segített.
2015. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha én is így vagyok!
2015. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem. pár hét/hónap oké, még ha nagyon szeretedd akkor is. Én is így vagyok, mai napig szorongok, nincs étvágyam, szinte minden nap eszembe jut az exem, nemrég szakítottunk. Találj, keress gyorsan vki társaságát, nem kell rögtön összejönni senkivel, csak beszélgess, foglald le magad!! Rám is szoltak már rokonok, h gyorsan lépjek, mert testileg, lelkileg tönkremegyek igy... 27/f
2015. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!