Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mit tegyek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? Nem tudom hogy szakítsak-e vele, de nem merek félek hogy megbánom.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy szakítsak-e vele, de nem merek félek hogy megbánom.

4 éve vagyunk együtt, meguntam már nem vagyok szerelmes szinte csak jó vele lenni.Soha nem megyünk semerre pedig én még most kezdeném élni az életem. A szex sem működik. Unalmas nagyon , Itt él nálunk . Fogalmam sincs mit tegyek vágyok a 'szabadságra', nem is tudom hogyan mondjam el neki.



2015. okt. 23. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Félsz az ismeretlentől. Attól nem félsz hogy minden így marad és ebben az unalomban halsz meg 50 év múlva? Ha bildog akarsz lenni,lépj! Ha pedig nem lépsz, akkor köszönd mqgadnak az eredményt.
2015. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Géza, már nem szeretlek. Legyen vége a kapcsolatunknak. Kérlek a következő napokban keress más helyet és költözz el. Sok sikert neked a jövőre nézve, remélem mindketten megtalájuk a boldogságunkat."
2015. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Sosem megyünk jó érezni magunkat, nekem így nem jó. Nem jó szexuális éeltünk sem és nem vagyok beléd szerelmes. Szeretnék véget vetni e állapotnak köztünk."

Még valami?

2015. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyit szoktatok beszélgetni egymással?

Ha nulla a kommunikáció és nem tudtok egymással normálisan bármiről bármikor beszélgetni, akkor minek vagytok még együtt?

Plusz, a fent leírtakat közölted már vele? Tudod, néma gyereknek az anyja se érti a szavát!!


Jó lenne egy tartalmas beszélgetés, hogy helyre hozzátok a hibákat, ha nem változik semmi, akkor szakíts, vagy maradj a további nyomorultságos kapcsolatodban, ami jobb nem lesz, ha egyik fél se akarja megjavítani!

2015. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatalon üldögélni a langyos pisiben nem jó választás,de ezt szerintem te is tudod.Szóval ha boldog akarsz lenni,lépned kell,most.
2015. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!