Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, mit mondanátok/tanácsoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lana95 kérdése:

Fiúk, mit mondanátok/tanácsolnátok egy olyan lánynak, akit összetörtek és úgy gondolja, hogy képtelen lenne mást szeretni, vagy így szeretni mert attól retteg, hogy átverik, kihasználják, megcsalják . Stb?

Figyelt kérdés

Vagy úgy, hogy vélekednétek, ha veletek randizna?


20/L



2015. okt. 26. 00:07
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:

Lesz még rosszabb...

Ha miattam lenne...akkor sok mindentől függ. De semmit sem lehet,ami azonnal enyhíti a fájdalmat.

2015. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy majd az idő begyógyítja a sebeket, és tudom, mit érez, mert már én is keresztül mentem rajta, de van fény az alagút végén. Egyébként az írásod alapján elég értelmes emberkének tűnsz, szóval nem tanácsolnám, hogy innen randizz valakivel.
2015. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt, hgy lehet félni és visszautasítani mident, vagy lehet bízni, hogy még van aki...
2015. okt. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fish1 ***** válasza:

Azt, hogy zárja le magában a múltat minden szempontból. Ha ez megtörtént, akkor a jelennel foglalkozzon, és azért, mert egyvalaki átverte, ne gondolja azt, hogy mindenki más ilyen.

Ameddig félelmekben él, addig nem javaslom a randizást, mert semmi értelme abból a szempontból, hogy csak hitegetné a másikat. Ha össze is jönnének, félelmek között élne.

2015. okt. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fish1

Jól írta, a múltadt le kell zárni, amíg ilyen gondolataid vannak, így általánosítod a másik nemet, magadat pedig leértékeled,addig nem szabad újabb kapcsolatba bonyolodni.

Fel kell dolgozni,ami történt, le kell szűrni a konzekvenciát,hogy ugyanazokat a hibákat ne kövesd el újra.

Ne vetítsd ki a másikra a saját hibáid,ne tudjanak kihasználni, mert hamar kiadod az érzéseid,a szeretehiányodnak köszönhetően.

Magaddal kell "jóban" lenned,reálisan látnod magad.

Én mit tennék?

Hát önteném beléd a lelket. azt hiszem,egy darabig biztosan,de én már csak ilyen vagyok....:D

2015. okt. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Udvozlegy a valosagban. Tarts ki! :-D
2015. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az ilyen lánynak idő kell, hogy lezárja a dolgokat, újra tudjon hinni...

ilyen randi partnert kb lehetetlen meggyőzni, mert a seb belül van ahova én be sem jutok hisz a félelmei miatt távolságot tart tőlem...ezt vagy egyedül kell legyőznie, vagy egy megfelelő társsal...

Sok tényező közre játszik, de ha megfelelő a lány akkor talán megéri vele együtt lenni és segíteni a bajban...

csak aztán nehogy ő legyen aki továbblép, mert rájön milyen lehetőségei vannak...


22F

2015. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyan azt mint mindenkinek a te korodban: Mindig oka van annak, hogy egy kapcsolat véget ér. Nem működött, így kellett történnie. Fiatal vagy, és bár most elképzelhetetlennek tűnik, de találkozol még a nagy Ő-vel...aztán a következ-Ő-vel...aztán boldog leszel, megházasodsz, és a többi, és a többi.

Most biztosan nem randiznék egy összetört szívű lánnyal. Az én kapcsolatom is csak nemrég ért véget, uh képtelen lennék egy újabba komoly kapcsolatba belevágni. Kell egy kis szünet. Komolytalanba esetleg, de azt meg tisztázni kell az elején.

2015. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előbb szedje össze magát, utána randizzon. Nem szeretnék olyan lánnyal randizni, aki folyamatosan az exe miatt sopánkodik. Ne nekem kelljen meggyőzni folyamatos bizonyítási kényszer alatt arról, hogy nem minden pasi egyforma.
2015. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Ne mondj semmit! Bizonyítsd, hogy nem töröd össze, mint az előző. Hidd el szóval vigasztalni kevés. Szeresd úgy mint előtted soha senki!!!
2015. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!