Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a barátnőm 6 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm 6 év után, nem tudom mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lett az olvassa el akit érdekel.!

El szeretném mondani az én kis történetemet, mert nem igazán tudom kivel megosztani.

én 24 vagyok a barátnőm 20 6 év után kijelentette, hogy ennyi volt vége. Azt mondta már nem szeret de én nem tudom elhinni hogy eggyik napról a másikra ne szeressen.

De ő az a típus volt mindig is, hogy ő soha nem ment sehova mindig csak otthon ült tv. stb. ő mindig lenéz mindenkit mindenki kötsög meg sarkon álló. Persze mikor összejöttünk nem kellet sok idő és minden percet csak együtt töltöttünk.

Szinte nálunk lakott minden szép és jó volt utána jöttek a veszekedések mostanába nem volt olyan hét hogy ne veszekednénk de őneki van mindig igaza ha olyan kedve van duzzog akkor ne mennyek takarodjak onnan ha meg nem akkor meg jó minden ez ment már 1 jó éve mikor milyen hangban van. Meg úgy beszélt velem mint a kutyával. Lehet az is volt a baj, hogy én megtettem érte mindent, az volt mindig amit ő akart de csak hogy neki jó legyen és mégsem volt jó már 1 jó fél éve azt mondja hogy nem nagyon szeret bár ezt éreztem is de mégsem tudtam neki véget vetni. És ő se hagyott el, ugyan ugy volt minden nekem is ő volt az első meg neki is én.

És ahogy mondtam soha nem járt sehova pár hónapja viszont elkezdett dolgozni 1 kocsmába pultosként én meg nem bírtam elviselni hogy más fiúkkal olyan jól elvan csipkedi őket kötekedik velük meg fordítva is és elkezdtem féltékenykedni de persze ő is féltékeny volt anno mindenkire. Szerintem az lehetett a probléma hogy most kezdi magát kiélni most kezdi megismerni az embereket. Egyik este fent voltam nála a presszóba elég sokat szinte minden nap ott voltam mert minden 3. nap dolgozom csak azt mondta mennyek neki haza kajáért elmentem már félúton jártam visszafele mikor irta hogy inkább nem kell neki de irtam neki mindjárt ott vagyok elviszem aztán irta nem kell meg ne is mennyek oda de már akkor odaértem és utánna elküldött a g.e.c.ibe hogy nem kell ott lenni mennyek hazafele. Utánna nem beszéltünk nem is irt otthon volt 4 nap mulva irt h mennyek fel persze addig én totál kikészültem korházba is voltam megfázással aznap ne m1 felmentem azt mondta majd este otthol kibékülünk 1 jó kis... el :D Hazajöttünk anyám kihívott a konyhába hogy minek mászkálok tűdő gyulladásal meg nem veszem észre hogy csak kihasznál mert mikor nem akar vellem lenni nekem kuss meg takarodjak mikor meg igen én meg egyböl szaladok ő meghallotta hogy kihasznál hazaszaladt utánamentem kérdeztem tőle akkor vége teljesen azt mondja nem csak haggyam megy haza aludni holnap beszélünk hagytam de hiába irtam hogy a kihasználást anyám a veszekedésekre mondta meg a kibékülésekre mert már nem birta ő sem nézni hogy tönkreteszem miatta magam ő szerintem meg anyagilag meg ilyenekre gondolt persze mikor még nem dolgozott én tartottam el na m1 utánna másnap felmentem hozzá nem volt olyan jó hangulatba még ölelgettem persze nem volt kölcsönös és azt mondta h vége örökre naggyábol ennyi.

azóta mentem arra szinte minden nap h vége biztos de igen azt mondta lehet nem kellene keressem és majd ő keresni fog. sokan mondják is hogy ugyis kibékülünk mert mindig ezt csináljuk de mondja mindenkinek hogy nem fog kibékülni többet vége örökre és most ebe vagyok belebetegedve alig eszem iszom alszom egész nap csak rá gondolok ülök a gép előtt és nem csinálok semmit de ő megse akarja beszélni meg nem mondd semmit hogy mi baja csak azt hogy nem szeret de nem hiszem el hogy 6 év alatt ne érezzen valamit is.

Köszönöm, hogy elolvastátok.

Várok válaszokat jöhet hideg meleg.



2015. okt. 29. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szar ügy.Engem 8 év utána aztán 2 évig senki,de azóta már van másik lány aki szeret és én is őt 5 éve.
2015. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már ott megakadt a szemem, hogy 20 éves volt a barátnőd mikor kijelentette, hogy otthagy. Ezt azt jelenti, hogy 14 volt mikor összejöttetek? Ne haragudj, de akkor most kezd el majd élni, és gondolom nem akar lecövekelni melletted.

Mint artad dolgozik, érdeklődnek iránta a pasik, flörtöl, újdonságot akar, amit te nem tudsz neki megadni. Megunt téged, ez a nagy helyzet.

És igen, a végén már csak kihasznált, a semminél te is jobb voltál.

Fogadd el, te is fiatal vagy még, hogy ezen emészd magad, és ő is ahhoz, hogy melletted maradjon. Van akinek megy, van akinek nem. Ő még élni akar ilyen téren úgy néz ki.

2015. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

* Mint írtad

Bocsesz.

2015. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

A viselkedéséből én abszolút elhiszem, hogy már nem szeretett. A legjobb amit tehetsz, hogy leszarod a fejét, most úgyis arra vágyik, hogy mindenféle pasikkal dugjon.

14 éves kora óta veled van, ma a lányok már soha nem maradnak együtt az első komoly barátjukkal úgyhogy fogadd el.

2015. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Muszáj leszek köszönöm az eddigi válaszokat.

De 1 kis faluban lakunk és nem igazán van más választék lehet hogy csak mással akar dugni mostmár nem tudom

de eddig mindig kibékültünk de ezek szerint mostmár nem fogunk

2015. okt. 29. 15:25
 6/11 Zsofikaaa88 válasza:
szerintem ez csak egy "hiszti" éppen tőle. nem hiszem, hogy ha még pár hete szeretett, ahogy írod, akkor most hirtelen nem szeretne, hiszen ahogy mondtad, anyukád beszólása boríthatta ki. lehet tényleg az nem esett neki jól, beszéljétek meg, ilyen hirtelen nem múlhat el szerelem. hogy pont és vége.. a veszekedések már inkább egy múlófélben lévő kapcsolatot, vagy más problémát jeleznek, de szerintem ilyesmi, ha 6 évig jól megvoltatok, és szeretitek egymást, megoldható dolgok, ésszerű keretek között. itt a gyk-en mindenki szereti csak letolni a másikat, hogy ennek már lőttek, meg hogy a mai lányok ilyenek.olyanok. szerintem attól, hogy úgymond modern korban élünk, a kapcsolatokat még meg lehet javítani.. :) csak manapság nem divat.. de ez nem jelenti azt, hogy nincsenek csodák, ;) szerintem MÉg ne add fel. max adj neki időt..
2015. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
most legalább lesz időd a helyesírásodat fejleszteni. Esetleg gondolkodni kezdel azon, hogy világot láss:)
2015. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem igazán van más választék"

Ez nagy hülyeség. Nem kell neki leragadnia a kis faluban. Én is falun nőttem fel, választék az nem volt, mégis megtaláltam a páromat 35 kilométerre a városban :)

2015. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a se veled ,se nélküled nem jó dolog. szakadj le róla, felejtsd el. vége. szar, de ez van. majd megtalálod, aki nem 6 évre, hanem örökre a párod lesz! hajrá!
2015. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tudatosan ne keresd. Legyen egy kis önbecsülésed és büszkeséged. Te tettél őérte,ez jött le a szövegedből....mond csak ő is megtenne ennyi mindent fordítva?

Ha kellesz neki majd ő keres,de ne állj vigyázzban ugrásra készen. Magadnak ártasz csak,ő meg még inkább semmibe néz,a csicskájának.....

2015. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!