Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mi a véleménye arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye arról, ha egy nő/csaj megy a pasi után, vagy hogy a nő küzd a pasiért?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Akármi is a legtöbb ember véleménye. Egy jó pasi után sok nő fut és teper. Legfeljebb ezt nem híreszteli és nem büszkélkedik vele, csak szépen titokban és sunyi módon csinálja, de ha a barátnőjéről kitudódna ilyesmi, akkor őt szanaszét hordaná mindenféle lotyónak és szajhának és szétkürtölné mindenkinek.

Egy csúnya fiú meg még 30 korában is szűz... ilyen az élet.

2015. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó szex?

Szerelem?

Szeretethiány?

Vagy csak eszelős... mindegy melyik nemről beszélünk.

2015. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Én nőként annak a híve vagyok, hogy a férfit helyzetbe kell hozni, tehát adok neki annyi biztatást, amennyit csak kell, viszont hagyom, hogy ő tegye meg a végső lépést.

Ha nem csapja le a magas labdákat, akkor nem futok utána...

A párommal is így jöttem össze.

2015. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert az én véleményem az, hogy nem alacsonyodok le, hogy még én menjek egy pasi után, akármilyen helyes is!

A női büszkeségemet sértené.

Ha kellek a pasinak akkor kellek, ha nem akkor mehet a levesbe.

És milyen pasi/férfi már az, aki elvárja hogy egy nő küzdjön érte?

2015. okt. 29. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:

#3-as

Ha "magas labdákat" adsz egy pasinak, akkor nyomulsz rá, egyértelműen.

2015. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valójában mindig a nő az, aki kezdeményez. Ő adja meg az első jelzéseket a férfinak, egy pillantás, egy önkéntelen hajigazgatás, dzájrágcsálás, ruhaigazbatás, vagy egy kis mosoly formájában. (És mindezt többnyire anélkül teszi, hogy ennek tudatában lenne.) A pasi pedig csak akkor kezd el foglalkozni az adott nővel, ha az alap flörtjeleket megkapta. (És ez is öntudatlanul történik.) A pasi ekkor újra meg újra meggyőződik ezekről a jelekről, ilyenkor már tudatosan. Egyetlen pasi se kezd olyan lánnyal, akitől nem kapott flörtjelet, ha csak nem piás, vagy kőbunkó. ;)

Szóval nem igaz, hogy a nő nem kezdeményez. Dehogynem! Csak ő ravaszabban csinálja, és akkor a legravaszabb, ha nem csak ösztönből képes "zöld jelzést adni", hanem tudatosan is. :)

Azonban ha ezekre a jelekre a pasi nem reagál pozitívan, akkor lehet bármennyire teperni, lehet küzdeni, nagy valószínűséggel abból se lesz siker.

Javaslom, mélyedj el picit a témában. A pasik totál járatlanok a nonverbális kommunikációban, de attól még csinálják! ;) És remekül el tudják árulni magukat, ha bejön nekik egy nő. :) Meg azt is, ha nem...

2015. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a flörtöléssel és randizással. Ez mind így is van.

De egy kapcsolatban, vagy épp egy szakításnál (ahol a pasi szakított)?

2015. okt. 29. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanaz, mintha egy férfi csinálná. Sok sikert neki, de egy bizonyos pont után, ha nyilvánvaló a kölcsönösség hiánya, nem érdemes folytatni.
2015. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Majd rájön, hogy nem éri meg :D
2015. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 3-as véleményével!Azzal viszont nem,hogy egy nő menjen a pasi után, sőt, küzdeni meg főleg ne küzdjön. Teljesen fölösleges. Ha jeleket ad egy nő arra,hogy bejön Neki a pasi és erre nem reagál csak távolabb kerül a pasi Tőle.
2015. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!