Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyit gondolsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyit gondolsz az exedre?

Figyelt kérdés
2 éve vége mindennek. Mégis folyton az exemre gondolok. Nem hiszem, hogy szerelmes lennék. Miért van ez? Úgy érzem átvertek és tudom, hogy már nem kellene ezzel foglalkoznom..

2015. okt. 29. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel és megtalálod a párod! Ha nem beszéltétek meg anno a dolgot, akkor felejtsd el, nem is érdemelt meg téged! Harag, amit érzel.
2015. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 év nem kevés idő manapság,még huszonéves korban sem,jó,hogy eszedbe jut.Viszont ha keresnél magadnak egy új hobbit,lehet,kinyílna előtted a világ és kevesebbszer jutna eszedbe,agy egyáltalán nem.
2015. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleinte nagyon sokat gondoltam rá és szomorú voltam. Mostanában is gondolok rá de kevesebbet és már nem vagyok szomorú :)
2015. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokat, néha megfordul a fejmben, de jó lenne, ha... aztán el is vetem, mert NEM lenne jó. Idővel úgyis ugyanoda lyukadnánk ki, amiért szétmentünk.


De szívesen gondolok rá, mert sokat adott (eleinte), fizikailag, értelmileg és lelkileg is. Erre jó visszagondolni :)

2015. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én túl sokat gondoltam rá, pedig még barátom is lett utána. Elmentem pszichológushoz is, ő mondta, hogy úgy látja, nekem nem a srác hiányzik, hanem ő volt az első olyan ember, aki megértett és nagyon egyformák voltunk. Elég fura vagyok. Nekem pedig emiatt az hiányzik, hogy valakivel újra egy hullámhosszon legyek, és mivel rajta kívül nem volt ilyen személy, azt hiszem, hogy ő hiányzik.


Lehet nálad is van hasonló, ezen érdemes elgondolkozni, hogy pontosan miért hiányzik?

2015. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló megválaszoltad magadnak a megoldásodat.Ideje,hogy szembe nézz a félelmeiddel,és újrakezdjétek egymással.

Akiknél már évek teltek el és még mindig mindennapos,hogy eszükbe jut,ott már rég nem haragról,vagy bosszúról van szó. Hanem arról hogy valami nincs lezárva, és ez hiányt okoz az életükben.Maradt egy űr,amit a másik otthagyott.

2015. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!