Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert ilyen a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen a baratnom?

Figyelt kérdés

Nem tudok vele szakitani. Mikor utalgatok ra olyankor mindig ellenkezik, hogy szerinte a parkapcsolatunk igy jo. Nehanyszor probaltam vele szakitani, de olyankor sir es majdnemhogy toporzekol. Eleg erzekeny vagyok es olyankor mindig megsajnalom. Ugy ragaszkodik hozzam, mint egy 5 eves a barbi babajahoz. Egyszer eleg csunyan osszebalheztunk ugyhogy elkoltoztem (volna) par napra haveromekhoz, de erkezesem utan egy oraval csengettek es a baratnom volt aki konnybelabadt szemekkel konyorgott haveromnak hogy kuldjon ki mert csak bocsanatot akar kerni es hogy visszamenjek. Persze eleg rossz volt latni hogy felig sir de akkor balhe nelkul sikerult megbeszelni kiegyezni de 3 nap mulva kezdodott elolrol.

22/N es 25/f


2015. okt. 30. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

miért akarsz vele szakítani?

ha tudja, hogy mindig megsajnálod akkor erre fog alapozni és mindig visszasírja magát...


22F

2015. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Rajtakaptam hogy egy fiuval csokolozott. Allitolag semmi nem volt de onnantol kezdve folyamatosan balheztunk. Es neha nekem is volt olyan fantaziam hogy mas novel csinaljam. Igy szerintem jobb ha bekenhagyjuk egymast.
2015. okt. 30. 12:00
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

ja szóval mással csókolózott???

én azonnal kidobnám nem sajnálnám az ilyet...

2015. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt igy konnyu kijelenteni, de latni hogy sir hogy ne hagyjam el, mert szeret.
2015. okt. 30. 12:06
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Sok bajod lesz még az életben :-D A női könny egy fegyver és téged le lehet teríteni vele :-P
2015. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

akkor szakíts vele levélben...személyesen gyenge vagy hozzá, tedd meg máshogy! nem a legjobb megoldás, de ha máshogy nem megy...


22F

2015. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mivel egy haztartasban vagyunk eleg nehezen kivitelezheto. Ha latja hogy pakolom ossze a cuccaimat nem tudok neki mit mondani. Azt nem mondhatom hogy elutazom, mert nincs penzem messzire koltozni es o pont ugy megy dolgozni, hogy en akarhogy kerulgetem az o utvonalat muszaj rajta keresztul mennem es akarmikor osszefuthatunk. Mashol egyenlore nem kaptam munkat.
2015. okt. 30. 12:22
 8/19 anonim ***** válasza:
járhatsz kicsit korábban vagy később ahogy az idődbe belefér...mennyi idő lenne a pakolás? ha elég gyors akkor egy pár órás távollét alatt megtudod tenni, főleg ha előkészíted a terepet...
2015. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Legyél már férfi nyavalygás, meg kerülgetés helyett :-P
2015. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az vesse rá az első követ aki hibanélküli!
2015. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!