Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon hogy hagytam magam érzelmileg kihasználni?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatot zártam le.

Eleinte boldog voltam, vidám,végre egy normális kapcsolat.

Majd jöttek az apróbb dolgok,(picit hasonlítottam az exhez) de úgy voltam vele, minden pasi más, adok nekünk esélyt.

Jól éreztük magunkat egymással, de nem láttam rajta hogy ezt komolyan gondolná. Még ezzel is úgy voltam, hogy én vagyok türelmetlen, én akarok többet.

Nem igazán voltam önmagam, nem tudtam mit tehetek szóvá és mit nem.

Többször elhatároztam hogy nah most leülök vele és megmondom neki hogy ezt ne folytassuk tovább.

De aztán megint jó volt minden (egy kis ideig)

Elnyomva éreztem magam, érdeklődése felém olyan sekélyes volt (nem úgy mint más pasinál) Nem tudtam eldönteni, hogy most Ő csak ennyit tud, vagy ennyit akar adni magából?!Szavai és a tettei nem voltak összhangban, nem tudtam eligazodni rajta.

Arra képtelen voltam, hogy megkérdezzem hogy most mi is van köztünk, akarja ezt?? Már úgy éreztem mintha csak én akarnám. (de ugyan akkor hívott, keresett)

A szívem és az eszem mást mondott. Olyannyira a szívem irányított, hogy minden nem tetszőt elnéztem neki, meg akartam felelni neki (még én!! :O ... ez abszolút nem én vagyok).. de ugyanakkor már untam ezt a felállást, .. már nem éreztem kapcsolatnak, már csak mint barátság extrákkal, mikor éppen ráér.


Mókuskerékben éreztem magam, függtem tőle.

Tudtam hogy ez addig megy, míg én ki nem szállok, mert hogy Ő biztos nem fogja mondani hogy legyen vége, hisz ez így kényelmes neki.

Belefáradtam, és az önbizalmam is romokban hevert, hogy nem kellek neki, csak játszik velem mert tisztában van az érzéseimmel.

Viszont belegondoltam hogy mit is akarok én tőle? Megváltozni nem fog, az életvitele sem makulátlan, egy önző egoista ember, ... nem lennék vele boldog.

Lezártam vele.

Csak egy dolog bánt az egészben, ... hogy olyan ember iránt mutattam ki az érzéseimet, aki abszolút nem érdemelte meg, nem értékelte. Ha rá gondolok csak fájdalom és szomorúság fog el, ... hogy ezt 1 évig húztam!

És a szakításnál nem hoztam én fel semmi sérelmet, csak hogy hagyjuk rá végre!

31/n


2015. okt. 30. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem tudtam mit tehetek szóvá és mit nem."

Szerelmi kapcsolatban? Aaaam.. Mindent(?)!!! O.o :OOO -.-

"Ő csak ennyit tud, vagy ennyit akar adni magából"

Te logika bajnoka... ha szeretsz valakit, nem mindent odaakarsz adni?

"nem tetszőt elnéztem neki, meg akartam felelni neki" Gratulálok.

"önbizalmam is romokban hevert( ok nélkül)" Gratulálok.

"Viszont belegondoltam hogy mit is akarok én tőle?()Lezártam vele. " VÉÉÉGREEE.

"bánt" Ne bántson. Tapasztalat, legközelebb már tudni fogod mit cisnálj és nem bashzol ki 1 évet a kukába.

2015. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan tegyem túl magam azon hogy hagytam magam érzelmileg kihasználni?"

Fogd fel tapasztalatként. Örülj, "csak" 1 év volt.

Sok mindent tanultál 1 év alatt.

Ne hagyd negatívok fogjanak el ok nélkül, legyél boldog!! Hisz végre vége!!!

1#

2015. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy levonod a következtetéseket és ezentúl annak megfelelően cselekedsz.


És hallgass jobban az eszedre!

2015. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sanaz válasza:
Nagyon sajnálom, ami történt veled. Sok mindenkivel megesik az ilyen, akár legyen lány vagy fiú. Te rajtad múlik, hogy ezek után is meddig engeded, hogy elhatalmasodjon rajtad a fájdalom. Most nagyon rossz lehet és borzalmas mélységeket tud átélni az ember, de hosszú távon az a legjobb, hogy most vége lett!!! Inkább most fájjon néhány hétig, mint hogy egy egész életen át szenvedj egy ilyen mellett. Örülj neki, hogy volt lehetőséged kilépni!!! Magadat pedig nem szabad hibáztatni!
2015. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!