Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen megoldást lehetne még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldást lehetne még ebben a helyzetben találni?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatról van szó, kb 1 év ismeretség után költöztünk össze. Párom fiatalabb, mint én, és az édesanyja házában lakunk. Az anyja mindkettőnkkel elég rosszul bánik. Párom legszívesebben egész nap csak gépezik, ha segíteni kell, nem szívesen teszi. Én házias vagyok, úgy érzem, sokat tettem ebbe a kapcsolatba, eleinte egész nap az anyjának segítettem, majd mikor lett munkáb, akkor fizettem a rezsimet, megvettem az ételt, nem csak magamnak, páromnak is. Ő elég zárkózott, eleinte csak rosszul esett, hogy nem törődik semmivel, később már kifejezetten zavart. Sok vita, veszekedés, féltékenység és nehézség után elkezdett változtatni. Közben terhes lettem, de mivel ő nem akarta volna, el kellett vetetnem. Eközben sokat voltam beteg, idén pedig P5 cytológia miatt kétszer is műtöttek. Párom ezalatt tanult, azután pedig hiába kértem, nem ment el dolgozni. Én időközben hozzájutottam egy korábbi örökségemből némi pénzhez, amiből vettem egy felújítandó kis házat. Az utóbbi 3 hónapban párom már igyekezett mellémállni, bár folyton éreztem, neki ez nehéz. De dolgozni nem akar. Kb két hete egy egyszerű kérdésemtől olyannyira megbántódott, hogy azóta kb úgy kezel mintha gyűlölne...beszél velem, de csak nehezen, és folyton azt hajtogatja, hogy neki ez nem megy, miattam. Ti mit gondoltok?

2015. okt. 30. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Halott

ügy. Ha nincs gyerek sem, házasok sem vagytok szerintem ne erőltesd. Lehetsz még boldog valakivel, aki szerelmes beléd. Mert ő nem, az hatszáz.

2015. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a helyzet valóban úgy néz ki, ahogy leírtad (és nem csak a te szempontodból van erősen így torzítva), akkor halottnak tűnik az ügy. Eddig mi tartott mellette?
2015. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szakítás például tökéletes megoldásnak tűnik... Ez ugyanis nem egy párkapcsolat, hanem egy annak csúfolt valami.
2015. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő nem a párod. Ő a durcás, lázadozó kamaszfiad...
2015. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!