Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, hogyan nyerhetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, hogyan nyerhetném vissza az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Egy olyan kapcsolatban voltam, ahol a vége felé már nem éreztem jól magam. Nem éreztem nőnek magam, nem kaptam visszajelzést ha kicsinosítottam magam, úgy éreztem hogy csak használnak, nem vagyok fontos.

Holott én szerettem és sajnos majdnem minden sértését benyeltem.

Elegem lett, befejeztem!

Most egy roncsnak érzem magam, .. belenézek a tükörbe és nem látom azt az életvidám csajt, nem látom szépnek magam,eltűntek a pozitív gondolatok.

Tudom, hogy a gondolatokat kéne rendbe rakni a fejemben és úgy felfogni, hogy milyen jó hogy befejeztem ezzel az emberrel, vége ennek az egésznek!!! Csak aztán bevillan, hogy mennyire csak kihasznált, és én hagytam.


Tudnátok tanácsot adni?

31/n


2015. okt. 31. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, gondolhatod könnyen beszélek, de ugyanezt éreztem amikor életem első párjával szakítottunk. Aztán hál isten utána jött egy ember aki tényleg magamért szeret. Ami nekem segített, hogy rengeteg időt töltöttem a barátaimmal.Elkezdtem aktívabban sportolni, és alakítottam más téren is a külsőmön ( hosszú fekete hajból lett barna bubis ), vidám színeket hordtam, egyszerűen magammal foglalkoztam. Rengeteg filmjátékot néztem, és mivel akkor egyetemre jártam, próbáltam a tanulásra fókuszálni.Próbáltam találni minden percre valami elfoglaltságot, és nagyon fáradtan ágyba esni. Nekem ez segített :)
2015. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
feküdj le minél több pasival
2015. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinálj egy alapos nagytakarítást, "tisztítsd meg a teret" rendezd át a lakást, és közben tudatosítsd magadban, hogy most söpröd ki a múltat.


Agyilag fáraszd le magad (nem tudok rá jobb kifejezést használni)kezd el egy jó könyvet, nézzél filmeket, kezdj el tanulni valamit, hogy elvond a figyelmed.


Plusz amit az első válaszoló is írt, kezdj a külsőddel is foglalkozni.

2015. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!