Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet kiszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
A (mostmár volt) barátom kidobott mivel azt mondta, hogy neki most nem megy a kapcsolatban élés, meg hogy már nem szeret. 9 hónapig voltunk együtt és azt hittem, hogy ő nekem az a különleges személy. A szakítást nem értem, de eljutottam arra a szintre, hogy tudatosítottam magamban hogy vége. Hogyan lehet kiszeretni így valakiből? Ha csak egyszerűen nem beszélünk és telik az idő, akkor kiszeretek belőle? Vagy haragudnom kell rá? (haragszom egyébként, mert csúnya dolgokat tett, de annyira nem erős a haragom) Ugye ki lehet szeretni valakiből tudatosan? Mit tehetek hogy felgyorsítsam a folyamatot?
2015. okt. 31. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod vele a kapcsolatot semmilyen formában elmúlik, keress valaki mást....
2015. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, ez a legfontosabb hogy ne is beszéljetek!! semennyit! Én most vergődök mert szakítás óta folyamatasoan beszélünk(először csak párhetente aztán szinte mindennap) és úgy se jövünk össze, nagy baromság lenne. de így rohadt nehéz túllépni.
2015. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!