Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Dobnátok azért lányt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnátok azért lányt, mert felszedett 25 kilót?

Figyelt kérdés
Nem terhesség miatt. Az arca még mindìg gyönyörű lenne. Alapjáraton sem volt sovány a lány, olyan kis husi, de 65ről felment 90re....
2015. nov. 1. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha a hízás hátterében betegség áll és látnám, hogy mindent megtesz az egészségért, akkor nem.


Ha igénytelenség miatt, lustaság, zabálás és a teljes önkontroll hiánya miatt jönne létre ez a helyzet, elgondolkodnék rajta.


Számomra fontos, hogy a párom akarjon jól kinézni, tegyen az egészségért. Már csak azért is mert ezzel jó példát mutathat a közös gyermekünknek is.

2015. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
A párom nem dobott. 66kg-val ismert meg, és 86-tal sem akadt ki. Betegség volt a háttérben, dolgozom az ügyön. Ő szeret és mellettem áll. Bátorít minden nap, minden vérvételre velem jött, és együtt járunk futni. Szeret és ezt nem csak mondja, minden nap ki is fejezi. Éppúgy simogat és ölel, mint korábban.
2015. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Párom 47 volt, most kb 90. Dehogy dobom ki!!!
2015. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mielött meghízott volna már fentálltak volna problémák így vagy már elötte elhagytam vagy nem hízik meg ennyire egészségtelenül.
2015. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ miért és tesz-e ellene. A 90 kg már nem csak esztétikai probléma, hanem egészségügyi is.

Én finoman próbálnám rávenni a változtatásra, pl. túrázzunk együtt vagy ebédre próbáljunk ki vmilyen új saláta receptet, főzzünk együtt stb...

2015. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak azért mert meghízik önmagában , ezért nem dobnám ki, az már más ha azért hízik mert zabál és nem tud magának parancsolni, nincs akaratereje. Ilyen eset vezethet oda hogy szakítás, de emellett még azért próbálni kellene vele megbeszélni a dolgokat. Természetes ha a masik nem vonz testileg, akkor a szerelem, szeretet sem lesz olyan. Egy idő után besokalhat a partner főleg ha inkább a vékonyabb testalkat jön be neki. A betegség megint más de arra is van ugye megoldás...
2015. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha ez nagyobb melleket-segget és combokat ereményez akkor épp ellenkezőleg. Ha viszont olyan lesz tőle mint a disznó, bazi nagy has, görögdinnye méretű fej és pofazacskók, toka... Akkor brrr...
2015. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha törekedne arra hogy visszanyerje a régi alakját akkor inkább becsüld meg. Emögött szerintem betegség állhat, mert nagyon drasztikus. De beszélj vele róla. Ne bántóan.
2015. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90 kilós nő? Az egy bálna! Egy eszkimó falu egész télen lakmározna belőle. Undorító.
2015. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem! Sajnos barátnőmmel emiatt is lett vége. Ő közel 120 volt, bár elég magas. Igaz leadott 105kg-ig, de a testtömeg index szerint ez még mindig 1. fokú elhízás. az orvos is mondta neki h min. 90kg is le kéne fogyni. Segíteni akartam neki, el is indultunk az ,,úton", bicajozás, életmód váltás, séta, saláták. bár sokszor mondtam neki, h itt vagyok, segítek neki, biztatom, ő ezt mindig bántásnak vette. :/ az arca gyönyörű volt, de sajnos nem akarta a végén már a fogyást. Őt igy kell elfogadni, őt ne akarjam megváltoztatni. De igenis, egy nő adjon magára, legyen csinos! akkor a férfi is jobban kívánja... meg hogy igy úgy amugy, most ezért nem , meg azért, ez csak kifogás.
2015. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!