Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki mondana valami tippet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondana valami tippet hogy hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk 3 év után. Ő volt az első szerelmem.. Egyszerűen nem tudok tovább lépni. Állandóan sírok.. És ha úgy érzem hogy végre tovább léptem, akkor meglátok valamit, ami vele kapcsolatos (pl rám köszön az anyukája stb) egyből azt érzem hogy megőrülök..

Újra kezdeni se fogjuk, mert azt mondta végleg vége. Kérlek Segítsetek!:( L/16



2015. nov. 1. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Csiribúúú-csiribáááá: heti 7 napon át napi 1 óra fizika és matek plusz tanulás. :)
2015. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Keress valaki mást, úgy könnyebb és gyorsabb.
2015. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyre hosszabb idők fognak eltelni úgy,hogy már nem jut eszedbe és a helyzet napról-napra javulni fog,de ezt nem lehet siettetni.Sírj ha úgy érzed,hogy az kell,a lányoknál ez bocsánatos bűn.Engedj szabad utat az érzelmeidnek,ne fojts el semmit.
2015. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Millió ilyen kérdés van, érdemes lenne keresgélned a témában... De akkor csak a te kedvedért pár tanács:


- Végleg szakítsd meg vele a kapcsolatot, tehát Face, tel. szám törlés.

- Mindent, ami hozzáköt dobozolj el, vagy dobj ki. Kerüld egy ideig azokat a helyeket, ahol sokat voltatok. Ez utóbbi két pont arra szolgál, hogy ne erősítsd iránta az érzéseidet, különben még hónapok vagy évek(!) múlva is így leszel.

- Legyél sokat a barátaiddal, ne legyél otthon egyedül, csak akkor, ha arra van szükséged. A barátokkal szervezzetek közös programokat.

- Ajánlott önfejlesztő könyvek olvasása, de vigyázat! Az ezós beállítottságú könyveket kerüld.

- Foglald le magad azzal, amit szeretsz. Nézz filmeket, vagy valami tevékenységet csinálj, tűzz ki magad elé valamilyen célt.


Ha ezeket betartod, meggyógyulsz.


Még valami: Ez a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória, a neked való lentebb van. ^^


Minden jót.

2015. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem 1 év után szakította a párom, már nem szerelmes, csak barátként tud rám nézni. én is elég sokat sírtam, sírok, férfi létemre!! de nem bánom, ilyen vagyok, érzelmes típus. igen, minden ami vele kapcsolatos, rakj el, vagy dobd ki, a lényeg h ne legyen szem előtt semmi rá emlékeztető. Kezd el valami új hobbit, sportot. én pl rengeteget kerékpározok. legyél a lehető legtöbbet társaságba, h ne is jusson eszedbe az exen agyalni. tudom nehéz, nekem is az, 2 hetig alig ettem, remegtem, görcsölt a gyomrom. mostmár kezdek helyreállni, de beletelik egy kis időbe. ő volt az 1. olyan kapcsolatom, h borzalmasan szerelmes vagyok. ja és őt meg is sirattam, mert csodás évünk volt. a lényeg, kösd le magad, sportolj, menj társaságba, ismerkedj. sok sikert! 27/f
2015. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!