Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek egy hosszú kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy hosszú kapcsolat vége után mennyi idővel érdemes elkezdeni ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változó. Van aki egyből, de van aki csak egy-két év múlva jut túl a kapcsolaton.
2015. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ...mennyire volt hatással a kapcsolat, milyen volt a kimenetele, mit éreznek a felek...

akkor érdemes amikor már úgy érezd kész vagy rá...és nem csak úgy belerohanni!


22F

2015. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát változó :)


De szeritm a csajok hamarabb túllépnek...

2015. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő , valakinél fél év, vagy egy két év múlva.
2015. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem volt elég hosszú, ha utána újat akarsz keresni.
2015. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Három és fél hónapja lett vége a három éves kapcsolatomnak.

Nem akarok rögtön komoly kapcsolatot, csak jól esne egy kis ismerkedés már. Beszélgetés, laza flört, ennyi.

Még is mit kéne tennem? Örökre keseregni az előző kapcsolatom miatt, és ácsingózni, meg visszakönyörögni magam?

2015. nov. 5. 13:10
 7/10 ferdzso83 válasza:
100%
hát a múlt nem jön vissza, úgyhogy kár egy helyben állni és bámulni, csak a saját idődet rabolod vele. Nyilván kell idő, hogy a lélek újra készen álljon, de ha már ez jár a fejedben, és ide írtál, akkor már csak akarnod kell és nyitnod...
2015. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Az Isten mentsen attól, hogy a régi miatt keseregj. Az ott van a vénasszonyoknak, akiknek már csak múltjuk van. :) Ennyi idő után már igazán aktuális, bár, hogy csak ismerkedni, flörtölni akarsz, azt jó lenne, ha a másik fél is tudná. Ha így indulsz neki - remélem, nem komolyan - akkor még ne kezdd el. Én mindig - mindig, hát nem sok ilyen volt - hogy tessék belevetni magad az életbe, és csajozni, könnyebben megy a felejtés. Na, neked is csak ezt tudom javasolni. Én már 62 elmúltam, de a fene se fog a múlton rágódni! :D Ja, és lány vagyok. :D :D
2015. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mindig-hez hozzájön, hogy mondtam a fiaimnak. :D
2015. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem csajozhatok, lány vagyok :)

Az ismerkedés és flörtölést úgy értettem, szórakozóhelyen. Kicsit visszaépítené az önbizalmam.

Én nem egyéjszakásozom, vagy ilyesmi, szóval marad ez. Ha meg valaki olyat ismerek meg aki tetszik, nem zárkózom el, de amúgy se hiszem, hogy más emberek azt várják el, hogy aznap ismertem meg, és másnap már együtt vagyunk, ez szerintem természetes, hogy meg akarom ismerni

2015. nov. 10. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!