Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mitévő legyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. Adjak neki még gy esélyt?

Figyelt kérdés

A történet röv3iden annyi, hogy lassan 2 éve együtt vagyunk, már szeptember óta együtt is lakunk egyetemi kollégiumban. Már volt rá példa iden februárban, hogy azt éreztem, hogy le se vagyok szarva, és hogy számára a számítógépes koculás fontosabb, mint a párkapcsolatunk. Akkor màr megbeszéltük, hogy szerintem két 20 ées fiatalnak nem abból kéne állnia egy találkának, hogy bent ülnek a szobában és ennyi. A mély beszélgetés hatására mgváltozott úgy júliusig... és azóta megint olyan, mintha a falnak beszélnék... nem tudom mit csináljak... nagyon szeretem, de nekem sajnos ez így nem egy kényelmes kapcsolat... megint mondjam el neki szóról szóra, rágjam a szájába, hogy hogyan is kellene ennek az egésznek kinéznie két fiatalfelnőtt között?

Nem vagyok az anyja, és nem is szeretnék az lenni... :/



2015. nov. 21. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem változik semmi, akkor hagyd ott! Úgy látszik jobban szereti a számítógépét, mint téged. Ez meg elég kellemetlen neked.
2015. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Persze, ez az ő részéről alapból nem egy jó hozzáállás, változnia kell, de azt sem tilthatod meg neki, hogy a hobbiját eldobja.

Hogyan próbálsz meg hatni rá? Csak elmondod neki, hogy valamit csinálni kéne? Mert az már megint egy hiba lenne, hisz akkor csak elvárod, hogy találjon ki dolgokat, programokat. Szervezz te valamit a közös estékre, ahol kicsit felnyílhat a szeme, hogy mit veszthet, és hogy miről marad le az életben, ha egyfolytában csak a gép mögött kockul. Menjetek el egy hosszú hétvégére valahova, egy másik városba, ahol nincs számítógép a közelben arra a pár napra. Ott talán megjön az esze. :)


29F

2015. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a feleségemből "számitogép özvegyet" csináltam. A gépbe menekülve a mindennapi gondok elől.

Kaptam esélyt, éltem vele.

De azt mondom. Ha nem érti meg a leckét nem kell több esélyt adnod.

2015. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!