Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A volt pasimmal szex kapcsolat volt. Olykor olyan volt mintha járnánk, de mégsem.

Megmondta hogy Ő nem akar többet, komoly kapcsolatot.

Voltak érzéseim felé, rosszul esett ez, de belegondolva én sem akartam többet tőle.

A vége felé már megviselt ez a helyzet, nem éreztem jól magam ebben a viszonyban, (hogy csak arra kellek neki, sértette az önérzetem, .. annak ellenére hogy ez kölcsönös volt)

Kevés volt amit adott, ugyan akkor többet sem akartam tőle (meg Ő sem) Feltettem magamnak a kérdést, hogy akkor mit akarok én ettől a pasitól?? Minek legyek vele??

Elvoltunk egymás társáságában, de a végén már azt is untam, nem lelkesített már, mint azelőtt.

Átértékeltem a helyzetet és lezártam vele.

Keres, ... bár csak "barátilag" de félő hogy még akar. Ő sem közömbös nekem.

Nem szándékozom ismét belefolyni, .. de hiányzik a személye. .Bár napok óta nem reagálok a telefonjaira, nem akarok vele beszélni, mert úgy érzem nincs miről, már nem érdekel a mindennapos dolgai.

De akkor mégis mért hiányzik??


2015. nov. 22. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"A volt pasimmal szex kapcsolat volt. "


" Ő sem közömbös nekem."


Szed mar ossze magad, lesut rolad hogy olyan instabil vagy, nem tudsz a sarkadra se allni!!


Ha VEGRE szakitottal vele ne keress uj pasid fel evig legalabb, es nezz magadba, onismeret.

2015. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen ismerős a helyzet!


Nézd,ha volt benned annyi erő,hogy kimondtad a végét,és van benned annyi tartás,hogy büszkén viselkedsz,akkor csak így tovább!Nem véletlenül lett vége,nem voltál boldog a pasi mellett.Érezted ezt mindvégig,csak becsaptad magad egy illúzióval.Viszont ha ez nem a te utad,akkor nem kell ezt folytatni.Jó így,ahogy történt.Oké,persze,hiányzik a simogatása,a csókja,ha valaki tudja,én tudom...de neked nem erre van szükséged.Neked társ kell,és ő nem az.

2015. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!