Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátommal 1 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1 hónappal ezelőtt szakítottunk, másfél évig jártunk. Miért nem érzek fájdalmat az elválásunk miatt?

Figyelt kérdés

Nagy szerelem volt a miénk, de időhiány miatt véget ért a kapcsolatunk, első két nap azt hittem, hogy összeomlok,annyira fájt,de harmadnaptól pedig nem éreztem fájdalmat. Ez átmeneti lehet, és majd egyszer kitör belőlem?

Volt valakinek ilyen esete?

Hogy járt valakivel, akinek az életét adta volna, majd a vele történő szakítás nem viseli meg?

23 L



2015. nov. 23. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kihűlt a kapcsolatotok kihűlt a szerelem is. Mi se bizonyítja jobban szakítottatok. Ne keresd a fájdalmat,örülj hogy ennyivel megúsztad.
2015. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert nő vagy és így genetikailag érzéketlenebb.
2015. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted már, semmi meglepő nincs ezen. Nekem is ért így véget kapcsolatom, a lány mosolyogva közölte utolsó talin, hogy van már valakije, na az már a ló túloldala.
2015. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszadó !

Lehet azok igen, akiket Te ismersz, de én nem tartozok közéjük. Én eleve hosszú hónapok, évek alatt tudok túllépni a szakításokon.

2015. nov. 23. 23:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem akartam szakítani, megpróbáltam rábeszélni, hogyha már eddig megoldottunk mindent, most is megfogunk, őrülten szerettem. De ő nem akarta folytatni..
2015. nov. 23. 23:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy én miért nem botlok soha ilyen lányokba? 24/F
2015. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja már tudom, mert az összes hozzád hasonló normális lány már foglalt, csak a rissz-rossz egy éjszakások szabadak.
2015. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tegnap 23:48

Édes istenem, de sötét vagy. Képzeld, én nő vagyok, és épp majd' belebolondulok a szomorúságba a szakítás miatt, a barátomat meg marhára nem érdekli az egész -.-"


Kérdező: valószínűleg szép lassan kihűlt a kapcsolat a részedről, már amúgy se szeretted, eleve túl voltál rajta. Gondolom. Neked kell tudnod :)

2015. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én próbáltam menteni a kapcsolatot az utolsó pillanatig, mert akkor is őrülten szerelmesnek éreztem magamat, és nem tudom, hogy ez az érzés, ha mindvégig szerelmesnek éreztem magamat,hogy illanhatott csak úgy el...
2015. nov. 24. 00:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Az érzelmek ingadoznak, és ez teljesen rendben is van, ez a jobbik eset, amin most átmész. A sz.arabb, mikor átvált gyűlöletbe, mert azt sokkal nehezebb kezelni. Építsd magadban továbbra is lefelé ezt, és szépen, gond nélkül ki tudsz jönni belőle.
2015. nov. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!