Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzem úgy hogy tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy tovább szeretnék lépni, de közben vissza is akarok menni hozzá?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt,5hete szakítottunk.Muszáj volt otthagynom,csodálkozom magamon hogy eddig bírtam és annyi mindent megtettem érte.Egymás mellett váltunk felnőtté.És most,továbblépnék,már van egy másik ember akivel 2hete beszélek és találkozgatunk.És úgy érzem magamban hogy ezzel a másik emberrel bűnt követek el exemmel szemben.Pedig nem kéne így éreznem,de exemmel minden egyes nap beszélünk,és általában heti 1nap nála vagyok hogy lefeküdjünk egymással.Ne gondoljatok rosszra,csak ilyenkor tudom azt érezni hogy szeret.

Segítsetek a véleményetekkel

18 éves lány vagyok,aki várja a feledés megváltását,ami úgysem jön el


2016. febr. 17. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedsz mással, közben az exeddel dugsz és el akarod felejteni.

Nóóóóórmális?

2016. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyén hangzik ez az egész,de túl bonyolult a helyzet.
2016. febr. 17. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy bonolult. egszokás miatt vissza akrsz menni hozzá... és ha dugtok hát persze hogy nem fogod elfelejteni.... köhömmm
2016. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolult! TE bonyolítod! Szakítottatok, nem igaz? De! Akkor ne beszéljetek egymással, és főleg ne járj át dugcsizni! Baromira nem korrekt az új sráccal szemben!


Ha nem érzed még késznek magad egy új kapcsolatra, akkor állj le egy kicsit! Mond meg az új srácnak, hogy "ne haragudj, de még nem állok készen arra, hogy komolyabban ismerkedjek". Az exednek meg mond meg, hogy köszi a heti 1x-i dugást, ennyi volt, keressen rá mást!


És akkor szállj egy kicsit magadba, "sirasd" el az exedet, gondold végig, hogy mit szeretnél elérni az életben, tűzzél ki célokat magad elé, és próbálj azokra koncentrálni! Hidd el túl leszel rajta...nem mondom, hogy könnyen, meg gyorsan, de elfog jönni az az idő is!


Viszont, ha ezt a huzavonát tovább csináljátok akkor sokkal jobban ki fogsz készülni lelkileg és nem csak te, hanem az új srác is, aki semmiről nem tehet!


Szóval fel a fejjel, előre nézz, és hajrá! :)


27/N

2016. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"de exemmel minden egyes nap beszélünk"


Ezt hívod te szakításnak??? Ostoba hülyep-i-csa vagy, neked nem való új pasi, hagyd békén azt a szerencsétlen új fiút!

2016. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

együtt nőttetek fel? XD


te még mindig egy taknyos vagy írásod alapján, de már felnőttél mi

2016. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy lesznek páran akik félreértenek.Azért mertem azt írni hogy együtt nőttünk fel,mert én voltam mellette míg a szülei,a nagyszülei is meghaltak.Én maradtam neki az egyetlen.Az utóbbi fél évben én voltam az anyja,a bejárónője,a haverja,a barátnője,a szeretője.Ha valaki ennyi mindent átél,illetve képes arra hogy a másikkal együtt élje át,úgy gondolom nevezhető annak hogy felnőttünk.

Az új sráccal pedig semmi komoly,csak ő is szakított és én is.

És szakításnak nevezem,mert hiába beszélünk,már nem mosok,főzök,takarítok rá.

2016. febr. 17. 23:00
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves, én is csak azt tudom tanácsolni, de nagyon erősen, hogy szakítsd meg az exeddel a kapcsolatot. Addig nem lesz vége, amíg beszéltek és találkozgattok, addig esélyed sem lesz arra, hogy lezárd magadban a kapcsolatot. Teljesen normális, hogy még visszavágysz hozzá, idő kell, amíg egy szakítást elsirat az ember, de hidd el, amit most csinálsz, az a legrosszabb, amit csak tehetsz. Én is jártam ebben a cipőben, szintén 18 évesen. Úgy éreztem, képtelen vagyok elszakadni az exemtől, és egy rövid ideig még vissza-visszatértem hozzá összebújni. De amikor megismertem egy fiút, akiben láttam valamit, azonnal megszakítottam az exemmel a kapcsolatot. Fájt, de túléltem végül. Most kell erősnek lenned, és megtenned ezt a lépést, különben magaddal szúrsz ki, és sosem lesz így vége.


26/n

2016. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!