Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Papucs lettem a szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs lettem a szemében tönkremegyek teljesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátnőm elhagyott, indokolva hogy ő már nem szerelmes, csak szeret meg jobbat érdemelek idióta fas*zopó dumával. Nagy lett köztünk a táv, nem tudtunk dolgozni a kapcsolaton, vizsga időszakba meg nem találkozott velem, mert tanul. Én meg kiakadtam hogy 3 hét nem találkozás meg alig beszélés után jó lenne valamit kezdeni magunkkal, minden napom görcsösen idegbetegen telt, mert szó szerint vártam rá, meg hiányzott ő meg teljesen természetesen néha közöld ezt meg azt. Persze túlszerettem a kapcsolatban, megtettem érte amit csak tudtam, nagyon fontos volt nekem. És akkor most tessék, teljesen ignorálva vagyok mintha soha nem is léteztem volna nagyjából. Nem veszekedtünk, nem voltam ideg beteg vagy bántalmazó vele soha, örültem ha vele lehettem. A végére igen kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, ami ellen küzdöttem volna de most interneten írogatva dobjam fel a romantikát vagy akármit? Elég szarul érint, megalázva érzem magam és ehhez hozzá tettem én is. Főleg mert nem értem, hogy miért nem kellek már, amikor előtte 1 hónappal még igenis kellettem. Miért kell ilyen dolgokat tenni velem folyton? Legalább mondanák azt hogy szőrös a pofám, bocs nem tetszik viszlát. De ezzel a nem vagyok már szerelmes, meg jobbat érdemelsz nálam ( miért jobbat, mert elvártam volna hogy naponta azért beszéljünk valamilyen formában? ). És nem értem. Nem nem nem. Vissza szerezni meg nem tudom őt sehogy se, mert nem tudom mi volt a baja. Nagyszerű nemigaz?


Most meg már, mivel másodszor jártam így, egyszer meg az exe miatt hagyott el egy lány kétségbe vagyok esve, hogy mi a drágalátos bajuk van. Kirakom a szívemet lelkemet, próbálom a 100%-ot vagy többet kihozni magamból és kivagyok baszva, meg levagyok szarva.. Belefogok őrülni ebbe. És akkor miért nincs önbecsülésem? Utána meg jönnek a nők hogy miért nem találnak rendes pasit? Miért az összes egy segg velük. Most vagy a világ rendjével van baj, vagy velem már teljesen, hogy nem vagyok képes egy hosszabb távú párkapcsolatra.


23F



2016. márc. 11. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi rosszat nem tettel, egyszeruen elmult a szerelem es akkor mar nem latta ertelmet maradni. Ez igy mukodik, ha en mar nem szeretek valakit akkor elhagyom es tobb billio ember van meg ezzel igy.


A szerelem nem attol no vagy csokken, hogy az illeto mennyit tesz bele, hanem ez egy erzes ami eleinte intenziv aztan torvenyszeruen csokken. A legjobb noket es pasikat is elhagyjak ha elmulik az erzes, szoval ezt csak el kell fogadnod.


Persze vannak szerelmek amiko sokaig tartanak, hazassag lesz beloluk, ezek a mely szerelmek, amiket az ember taplal, gondoz, dolgozik rajta de ez a ritkabb:-))


Nem lettel papucs, a leirtak szerint nekem teljesen normalis sracnak tunsz, szoval ne sotorozd magad ezert, csak fogadd el hogy elmult, ez ellen ugyanis nem tehetunk semmit:-))

2016. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"de most interneten írogatva dobjam fel a romantikát vagy akármit?"


Mondjuk mi a herének akarsz valamit olyantól, akivel találkozni sem tudsz? :D Ez értelmes dolog. Menj, látogasd meg!


A másik meg, hogy minek aggódsz olyanért aki leszar? Ő olyat lökött el magától, akinek még most is hiányzik.. ez az ő vesztesége.

2016. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 VirágésBence ***** válasza:
Ilyen előfordul, mert nem volt elég izgalmas és elmúlt a fellángolás. Hát ez van, nem tudsz mit tenni, csak tovább lépni.
2016. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második: félre értetted, vizsga időszak alatt nem találkoztunk és pont akkor laposodott el a dolog. És a vizsgák miatt nem találkoztunk ( elvileg ). Volt hogy megleptem találkozóval, annak örült, de azért nem akartam nyomulni, mert hogy tanul, fontos neki.
2016. márc. 11. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod aki egy szakításnál nem őszinte veled az soha sem tisztelt. Ha egy picit is tisztelt volna, akkor őszintén mond egy pár mondatot az érzéseiről és elbúcsúzik...de Téged lepattintottak, ne szépítsük a dolgot.

A világ legálszentebb dumája a "jobbat érdemelsz nálam", mert egy óriási terelés,nem vállalod fel a döntésed következményeit hanem a másikra kened. A szerencsétlen lúzer meg ott áll egymagában és nem érti mit hibázott el.

Lehet hogy semmit nem hibáztál, illetve talán egyet még is, rossz Nőt fogtál ki. Nem tartott valami sokra az tuti!!


38F

2016. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áhh csak már 3x jártam így.. És teljesen elvették az önbizalmamat ezzel az egésszel. Vagyis igazából mindig engem pattintottak le 1-2 kivételével, de 3 komolyabb lepattintás után az ember magában keresi a hibát. Már a mostani barátnőmmel is aki nem rég hagyott el is úgy indultam neki hogy alig mertem beleszeretni, sok falat kellet lebontania az egészhez. Most meg tessék ugyanott vagyok ciklikusan forog körbe körbe a dolog.. tényleg nem megtalálni nehéz hanem megtartani, főleg ha nem tudom mi a baj velem :(
2016. márc. 14. 21:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyan ebbe a cipőbe járok csak 5 nőnél. Az utolsót ugyanígy le se szartam egy darabig falakat bontottunk mire lebontotta viszlát. Írj rám ha olvasod ezt még.
2022. nov. 27. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírtad a címben hogy papucs lettél a szemében, innentől miért meglepő, hogy már nem kellesz neki?
2023. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!