Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, de rosszul érzem magam, ő meg mintha meg sem történt volna. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ket hete mondtam meg a barátomnak, hogy szakítani akarok, ennek sok oka volt, volt hogy hazudott, sokat veszekedtunk, távkapcsolat révén keveset találkoztunk, illetve szexuálisan sem kívántam mar egyáltalán, szoval csak szenvedés volt az utolsó pár hónap.

Tegnap kérdezte meg, egy hét nem beszélek után, hogy mi legyen mert nem megy ez igy neki. Kimondta a veget, en meg egyetértettem, azóta pedig nem beszéltünk ami nyilvánvaló.

Azonban engem egész egyszerűen zavar, hogy ő ezt ennyivel lezártnak tekinti, mindenféle megbeszélés nélkül, ráadásul ahogy láttam máris próbálkozik a lanybaratjanal, aki miatt sokszor feltekenykedtem.

Engem mind ez nem zavar, csupán minimálisan, inkább az, hogy egy ket éves kapcsolatot ilyen könnyen el tud dobni magátol es nincs benne semmi akaraterő vagy küzdés.


Engem lehulyezo válaszok kíméljenek, en szakítottam, akartam, nem várom el hogy teperjen, nem vagyok önző, se nem hülye, csak valami reakció nem ártana. Nem gondoljatok?


Másrészről szörnyen is érzem magam, ugy érzem soha senki fog szeretni es elveszett az onbizalmam, ráadásul egy hónap múlva érettségi szoval igy meg tanulni is alig tudok :(



2016. márc. 23. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz: hapsi, aki nem szeretett igazán. Egy férfi úgy tud kötődni egy lányhoz, hogy olyan nyávogós tud lenni, mint semmi más a Földön, azonban van olyan is, amikor nem szereti úgy és örül a szakításnak. Nálad az utóbbi van. Ezen ne szomorkodj, ez így működik.
2016. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

pedig szerintem meg pont attól lennél jobban ha teperne. fáj az egódnak, ennyi történt.

majd elmúlik.


és fog még szeretni, és tanulj :)

2016. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magam példájából, első hónap hurrá, másodikba nyüszítek.
2016. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Te minek írsz a felnőtt kategoriába mikor még érettségid sincs. Ezért kapsz lehülyéző válaszokat, mert a helyed se tudod (a taknyos tinik közt van megsúgom). Nem a dugáson kéne járni az eszednek, hanem a tanuláson.
2016. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Te meg (mint érett ember, aki a felnőtt kategóriában válaszol) máskor szerezhetnel annyi észt, hogy értelmezed a kérdést es arra válaszolsz, nem pedig a véleményedet fejted ki, amit senki nem kérdezett (es láss csodat) senkit nem is erdekel.

Ráadásul nem hiszem hogy 18-19 éves korodban egy fiúra se néztél ra, es a fiatal éveid a tanulásra mentek CSAK ra.

Tudod van fiatal, aki be tudja osztani a magánéletet es az iskolát is, ne magadból indulj ki. Koszi

2016. márc. 23. 19:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a választ. :( Bár en szakítottam, de komolyan egyre rosszabbul vagyok, habár csak tulelem valahogy :(
2016. márc. 23. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. :) Az én kapcsolatom sem működött már igazán, a barátom meg is csalt ezért is szakítottam vele. Iszonyú nehéz volt meghoznom ezt a döntést, mert nagyon ragaszkodó vagyok. Én is úgy érzem, hogy őt nem igazán hatotta meg az egész, azt mondta, rám bízza a döntést, szóval ha én nem szakítok, akkor ő tök nyugodtan élte volna világát a kapcsolatban ugyanúgy mintha mi se történt volna.

Mint ahogy én is, úgy te is felismerted, hogy nem épített téged a kapcsolat. Ez volt a lehető legjobb döntés amit meghozhattál. Sajnos vannak ilyen emberek, akik inkább a kényelmesebb verziót válasszák, mintsem küzdjenek valamiért.

Teljesen természetes, hogy most így érzel, most rossz sajnos, meg kell gyászolni a kapcsolatot, de hidd el, az idő segíteni fog. :) Jobb is, ha nem beszélsz vele, azzal csak mégnagyobb fájdalmat okoznál magadnak. Azzal se foglalkozz, hogy ő mit csinál, már nem a te dolgod. Meg mindenki máshogy dolgozza fel. Azért mert máshoz megy rögtön, nem jelenti azt, hogy semmit nem jelentettél neki, csak lehet, hogy ő így próbálja elterelni a figyelmét.

Ha szeretnél valakivel beszélgetni erről, akkor írj nyugodtan. :) 22/L

2016. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Írok üzenetet! :)
2016. márc. 26. 07:33
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Egy szavad nem lehet, fejezd be a rinyát. Hisztizel az exed miatt aki baxik rád, ahelyett hogy észrevennéd pl. a szomszéd csávót, aki még jobban szeretne, mint az exed.


Nehogy már te szakítasz, és még te kérd ki magadnak. :D

2016. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!