Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan, aki egy harmadi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egy harmadik személy miatt hagyta el a párját vagy olyan, akiért valaki feladta a kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Mennyi idő elteltèvel hagytad el a kapcsolatot? Milyen volt a harmadik személy megjelenése előtt? Megbántad vagy jó döntès volt?
2016. márc. 29. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én. 1,5 éves kapcsolat volt, amit megszakítottam az akkori barátommal. Nem volt az igazi az a kapcsolat, nem illettünk össze, ezt én akkor már régen éreztem, de a barátom nagyon ragaszkodott hozzám, ő sokkal jobban szeretett, mint én őt. Már régen szakítani kellett volna, de sajnáltam (így utólag ez hiba volt). Akiért akkor elhagytam már lassan 6 éve a férjem és van egy 4 éves fiunk, így természetesen jó döntés volt. A volt barátom is megnősült azóta, szóval ő sem ment tönkre a szakításban.
2016. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Kb. 2 éve voltam együtt az exemmel, azt hittem jól működik a kapcsolatunk, azt hittem szeretem. Találkoztam valakivel és tudtam, hogy ő az igazi. Pár hétig még gondolkodtam, aztán léptem. Nem bántam meg. Mindez 1999-ben történt és még most is nagyon szeretem.
2016. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1-es történetét mintha én írtam volna. :) Éreztem én is, hogy nem az igazi, már majdnem szakítottam is, de valahogy mindig visszasírta magát a barátom. Aztán jött a férjem, és egy percig se gondolkodtam, azóta gyerekünk is van. Az exemnek is komoly kapcsolata van azóta, de többet nem tudok, nem beszélünk.
2016. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anno az utolsó exem egy harmadik személyért hagyott el, úgy hogy közben nálam lakott. Az egyik ismerős kiszúrta őket a városban miközben turbékoltak, azonnal kiraktama szűrét, de a cuccaiért már az új lovaggal együtt jött. Jó régen volt, született egy kisfiú a kapcsolatból, de már szétmentek tudtommal. Így utólag nem bánkódom... :)

38F

2016. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VirágésBence ***** válasza:
Másfél évig tartott a kapcsolatom, a harmadik fél pedig a jelenlegi barátom. Visszanézve hülye vagyok, amiért nem léptem ki hamarabb abból a kapcsolatból és hagytam, hogy elfajuljon a helyzet, a harmadik fél igazából mindig is jelen volt, végig barátként asszisztált és azon dolgozott, hogy ne szenvedjünk már abban a kapcsolatban, végül beleszerettem és amikor ez kiderült szét is mentünk, csak azt bántam meg, hogy utána nem pihentem és az exemmel sem túl szépen váltunk el, pont azért, mert nagyon nagy volt a szerelem.
2016. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a mostani páromért hagytam el az előzőt. Tudtam hogy nincs teljesen rendben a kapcsolatom túl sokszor feküdtem le mellette sírva, de féltem magamnak beismerni. A mostani párom ráébresztett hogy nem mehet ez így tovább. Habár a mostani kapcsolatomban vannak nehézségek és valószínűleg nem lesz happy end a vége nem bántam meg nem lettem volna boldog ha az exemmel és mindkettőnknek jót tett. Én is sokat fejlődtem és az exem is.
2016. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én februárban hagytam a barátnőmet és a lányát 3,5 év után. Tavaly augusztusban megcsalt a testvérének segítségével. Miután kiderült, kirakott a lakásból. Próbáltam rendbehozni, de még csalt vele egy darabig, aztán decemberben elkezdtek rendbejönni a dolgok.

Viszont találkoztam egy tündéri nővel. Beszélgettünk és elmentünk randizni február 14-n. Nálam maradt estére, és minden tökéltese volt.

2 nap múlva kiraktam a volt csajomat, aki teljesen értetlen volt. Elkezdett könyörögni, meg miegymás. Aztán jött a gyerekkel. Otthagytam. Az új barátnőm, pedig hozzám költözött.

2016. ápr. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!