Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik a barátom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátom! Van még esélyünk? Beleőrülök már.

Figyelt kérdés

Majdnem egy év után, összeköltözős és eljegyzős tervek közepette a barátom egyik pillanatról a másikra szakított velem.

Az előző talinkon semmi baja nem volt, boldog volt, és most hogy találkoztunk nem ismertem rá. Kicsit faggattam hogy mi baja, és azt mondta hogy szeret, de nem annyira mint én őt. Ezen nagyon kiakadtam, elváltunk, ő írt utánam egy üzenetet, hogy nem tudja hogy jó döntést hozott-e, de most nem tud többet adni nekem.

Én szerintem ha nincs 3. fél a kapcsolatban és ha tényleg ez csak a probléma akkor ezt meg tudnánk beszélni. Nagyon sok leli sérülése van, de eddig mindent meg tudtunk oldani.

Ezért visszaírtam neki hogy van-e még esélyünk, de azóta sem ír, pedig elolvasta.

Hiányzik nagyon, az üzenetei, a beszélgetéseink, az ölelése... Reménykedhetek még? :(


2016. ápr. 25. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

PErsze.

Amennyire ismerem a kapcsolatokat, ti még pontosan kétszer fogtok szakítani.

2016. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg kell beszélnetek egymás érzéseit, hogy mire van szükségetek egymástól. a legnagyobb probléma az lehet, hogy fogalmatok sincs. szóval együtt kideríthetitek mi rejlik magatokban
2016. ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másik nő volt a dologban :( Vége :(
2016. ápr. 30. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!