Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miként lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehet feldolgozni egy 9 éves kapcsolat végét? Van egy közös 5 éves kisfiúnk is, hogy tudjak vele továbbra is jókedvű, vidám maradni ha én magam teljesen összeomlottam és szinte élni sincs kedvem? 42 éves férfi vagyok.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom, ami történt. :( Azt hittem először, hogy ez egy nővel történt meg, de a kérdés végét elolvasva kicsit elcsodálkoztam. Ez ritkábban fordul elő és biztos nem lehet könnyű feldolgozni.

Annyi pozitívum elég lehet az elején, hogy van egy kisfiad, aki ott van melletted. Biztos, hogy szoros kapcsolatban lesztek. Te neveled férfivé és közben hátha jön egy rendes nő is az életedbe. :)

2016. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Évek óta megcsalt a volt párom,ennek ellenére még mindig borzalmasan szeretem.

A fiunk is imád mindkettőnket,akárhányszor viszem haza,mindig kérlel hogy apa maradj,aludj itt nálunk,olyankor sírhatnékom van,annyira fáj mikor a kis szemébe nézek.

Komolyan ott tartok,hogy belebolondulok ebbe a helyzetbe.

2016. ápr. 27. 06:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amit ne csinálj, amit mindenki szokott. A gyerek csak gyerek, nem hülye. Ha azt tettteted minden rendben, akkor azzal ártasz a legtöbbet. Le kell vele ülni, es elmondani, mi a helyzet, s ami kettőtök között van az nem az o hibája, apa es anya szeret téged nagyon. Ha nem készíted fel, hogy az életben vannak rossz dolgok is, akkor szerinted, mikor ot éri majd valami szakítás, csalódás akkor nem fogja tudni, hogy kezelni, mert nem látott ra mintát a szülőktől. Hiszen ok olyan tökéletesek, semmi gondjuk nem volt, mindig vidámak es jókedvűek voltak.
2016. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 év volt és 2 gyerek. Annyival könnyebb a dolgom hogy én teljesen kiszerettem a feleségemből, megcsalt engem is, de más dolgai is voltak, ami miatt a válás megindítása mellett döntöttem. Persze volt majd 1,5 évem amíg elég szarul voltam. Ami nekem segített: új hobbi, barátokkal eljárni, sportolni, beszélgetni, utazgatni, nagy dolgokat véghez vinni. Lényeg hogy eltereld a gondolataidat. Nem fog megállni az élet egy szakítás miatt. Majd jön egy jobb kapcsolat. Legalább is én reménykedek benne, rástresszelni nagyon nem szabad a dolgokra. Ha folyton ezen agyalsz akkor csak rosszabb lesz.
2016. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es


A legnagyobb baj,hogy mindennek ellenére is nagyon szeretem,képtelen vagyok felejteni.

Az összes nőben őt keresem bárhol járok és az,hogy közös kisfiunk is van,csak még fájdalmasabbá teszi az egészet.

2016. ápr. 27. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira sajnalom! En pont 9 eves kapcsolat, 6 ev hazassag es egy 4 eves kisfiuval voltam, vagyok ilyen allapotban. Engem is csalt evekig, hazudott, stb. A ferjemet mar sikerult elengednem lelkileg, de a csalad elvesztese, hogy a kisfiam elvalt szulok gyerekent fog felnoni, na ezt ket eve probalom feldolgozni. Keves sikerrel.

Te is egy eszmenykepet szeretsz, egy tokeletes csalad kepet, ezt szereted a parodban is. Ezert nem tudod elengedni. Nagyon nagy fajdalom, tudom. Szabad sirni es szomorunak lenni a kisfiad elott. De nem evekig. Addj idot magadnak a gyaszra. De nem mehet a vegtelensegig igy. Gondolj arra, hogy milyen sok gyerek borzaszto csaladban no fel, borzaszto hazassagokat lat. a kisfiad ilyet nem fog, ez is pozitivum. Es egyezzetek meg olyan kapcsolattartasban, hogy nalad is aludhasson a kisfiad, es talan nem csak hetvegen. Probalj orulni a kozosen eltoltott idonek, zarj ki minden mast. Sok sok erot kivanok!

2016. ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!