Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elképzelhető, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy csak színjáték? és nem komoly?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat vitáztunk a párommal, ő úgy érezte többet ad a kapcsolatba mint én, pedig én is rettentő sok mindent megtettem kimutattam, nem kell sorolni, csak hát a sok vita..Ő az elejétől kezdve teljesen oda van értem, soha nem szeretett szerelemből így nőt mint engem, házasság gyerek minden tervében volt.Nagyon össze illettünk, nézetekben felfogásban, amik alap pilléré tették a kapcsolatunkat. Természetesen részemről is nagy a szerelem, még nem találkoztam ennyire mély érzésű, őszinten, önzetlen csodálatos férfival. De a legutolsó vita elrontott mindent, amikor közösségi oldalon beszélgetünk mert egyébként együtt élünk, de ha el utazunk szülökhöz akkor mindig dráma van....szóval az interneten szakításba fajuló vitánk lett. Először nem is vettem komolyan, mert nem is gondoltam annak....a lényeg h ő igen fáj neki, az egész herce hurca, és most kritériumai vannak még hozzá: Tényleg vége, külön vagyunk, azt mondja hogy ha össze szedem magam mert szerinte szétcsúsztam lelkileg, és ha megállom a helyem az új munkámban,( ami sok vita alapja volt hogy nehezen találtam munkát) talpra esetten és csak is önmagamért. Fel attol h visszakerulnenk a regi rendszerbe. Akkor kezdhetjük előröl. De ez hosszú idő. De most csak barátság, keres egyébként érdeklődik, hogy vagyok, kihív a baráti társaságunkba, kirándulásra is akár, persze nem kettesben..plusz az interneten se veszi le a fő és igazolványképünket sem..az összes romantikus dolgunk mind kinn van. Élőben távolságtartó de szemében látom a szerelmet, de egyben a csalódottságot is..valamiért azt érzem, hogy ez egy színdarab egy okítás tőle, és Ő mindenképpen vissza akar kapni, csak most rám akarja hozni a frászt, hogy ez által tanuljak belőle, és találjam meg ujból önmagam. Szerintetek? vagy nem színjáték, és komolyan gondol mindent, és lesz ami lesz..?

2016. máj. 5. 15:19
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ha egy kicsit tagoltabban és érthetőbben kifejeznéd, hogy mi van esetleg tudok segíteni, mert nekem ez most egy betűmassza!
2016. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Háát így ebből az egészből csak az jön le nekem, hogy eléggé rádunt.

Megunt téged, vagy azt amit csinálsz, vagy amit éppen nem csinálsz. Fogalmazhatunk úgy is h elfogyott a türelme.

Én nem látom túl sok értelmét folytatni.

Ebből amit írtál.

2016. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak annyira stresszelek :S

A lényege, hogy hétvégére hazamentem szülökhőz, és az interneten tartottuk a kapcsolatot, ahol szintén össze vesztünk, nagyon sokat vitáztunk...a beszélgetés végén meg haragos szakítás lett a vége. Amit nem is vettem komolyan, de másnap rájöttem, hogy az. Ekkor hazautaztam, hogy beszéljek vele élőben, és elmondta, hogy megbántódott fáj neki, hogy mindenből vita van és hogy szét vagyok esve..Sok vita ok az volt, hogy nem találtam munkahelyet, hiába akartam. Azt mondta, nekem kritériumot ad.."ha megállom a helyem egy munkahelyen, össze szedem magam lelkileg, talpra esett leszek, akkor kezdhetjük előröl. De ő most haragszik, bár nagyon szerelmes is. Barátnak maradjunk meg. Találkozgassunk. Ő nem fog csajozni.Facebookon az igazolványképe még mindig a mi képünk, és semmi sincs tudatva a nagy világgal, csak a baráti körrel. De akkor is vége, külön vagyunk" Más fél hete történt a szakítás, azóta is keres, érdeklődik, találkozókon rideg és távolságtartó, de szemünk összefut, és látni a szerelmet. Úgy érzem, csak félemlíteni akar, ilyeszteni, hogy tényleg változtassak a viselkedésemen, és hozzá állásomon, okuljak, és ő mindenképpen akar engem. Mert akárhányszor összevesztünk két perc után kibékültünk, mindig mindent egyből megbocsájtva. De lehet tévedek, és tényleg nagyon haragszik, és komolyan gondol mindent, hogy majd ami alakul, az szerint dönti el, hogy lesz-e folytatása. Szerinted?

2016. máj. 5. 15:48
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha az az oka a munkanélküliségnek, hogy önhibádon kívül nem találsz, akkor nem jogos az ő haragja! Sőt mondhatni ő tett szívességet, hogy nem rabolja tovább az idődet.

A mai világban a munkakeresés nem egy egyszerű feladat! Aki nem volt benn az mondjuk könnyen magyaráz!

Én is csináltam már olyan munkát, ami nagyon távol esett a képesítésemtől, mert nem igazán találtam olyat ami a szakmámnak megfelel. Szóval, ha kellett takarítottam, szobalánykodtam és még wc-t is pucoltam!


Viszont ha munkakeresés kudarca érezhetően a te sarad, akkor viszont meg kell szívlelni ami mond, kilépni a komfortzónából és erőt venni magunkon.


De ebben a kérdésben most az nem mindegy, hogy párod próbál segíteni és ez egy végső elkeseredett lépés a részéről, hogy felhívja a figyelmed, ez így nem jó? Vagy csak azt hiszi te olyan marha könnyű helyzetben vagy és csak lusta vagy munkát keresni?


De mindenesetre most nagyon észnél kell lenned, mert bármi is itt a mozgatórugó, egyiknek sem ez lenne a kezelési módja!

2016. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én mindent megtettem, hogy találjak, ő szerinte nem eleget, de szerencsémre, most barátnőm talált nekem munkát. És most, Ő bizonyitásra vágyik. Persze a szakítás oka, nem csak ez, hanem, mert szerinte Ő sok energiát fektetett a kapcsolatba, ez tényleg igaz, és hogy én ez nem értékeltem. Úgy érzem mint aki belefáradt, de közben szerelmes, és nem tudom róla elhinni, hogy képes lenne elhagyni, mikor mindent velem tervezett és én voltam a központja. Ebből bátorkodom azt feltételezni, hogy csak meg akar ilyeszteni. Nem tudom már, ez annyira hihetetlen számomra :(
2016. máj. 5. 16:06
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Sajnos sokszor az ember természetesnek veszi, hogy a másik mellette van, pedig nem szabad! Egy kapcsolatért mindig együtt kell küzdeni a feleknek. Olyan kapcsolat nincs a világon, amit nem kell ápolni, mert egy idő után ellaposodik vagy "meghal"
2016. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már a tegnapi kérdésednél is leírtuk, hogyha hisztis kisgyerekként vered magad a földhöz állandóan, meg szakítással fenyegeted a párodat, akkor ne csodálkozz, hogy otthagy a francba, és hagyd levegőhöz jutni szerencsétlen másfél év tömény hiszti után, mert most épp próbálja feldolgozni, hogy a lány, akit szeretett valójában egy élhetetlen partner, akivel sosem lenne boldog (tudjuk, tudjuk, te már másnapra megváltoztál - nem.).
2016. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt már tegnap kérdezted kicsit másképp és igen komolyan gondolja a szakítást. Éretlen vagy egy kapcsolathoz.
2016. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!