Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti dobnátok ezért a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dobnátok ezért a barátnőtöket egy másik csajért?

Figyelt kérdés
Ha van egy barátnőtök, aki szeret titeket, gondoskodó, mindegy egyszóval szeret, de (ahogy itt gyk-n irják) nem cumizik és/vagy nem szereti az anált, dobnátok egy olyan csajért, aki ezt a szexuális élményt képes megadni?

2016. máj. 27. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha szeretem nem. Ha nem vagyok szerelmes de a cumizós csaj tetszik akkor lehet. Hiszen ő is megérdemel egy olyan kapcsolatot amiben viszont szeretik és megbecsülik. Se megcsalni se kihasználni nem szeretném.
2016. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem szerintem nem eri meg az a masik csak megcsinal mindent de a baratnod szeret es nehez olyan szemelyt talalni aki igazan szeret olyat aki mindent megtesz a sexben egy utcasarkon is talalsz :)
2016. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
É igen, mindenképp.
2016. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mindenképpen "dobnám" (a te szavaiddal élve sutyerák antiszoci gyökér), mert így végre megszabadul tőled, és esélyt kap a boldogságra mással! Te meg maradj az értéktelen cafatok mellett akik HOZZÁD passzolnak!
2016. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Aki nő nem szereti az orális szexet (adni és kapni), az számomra nem alkalmas tartós kapcsolatra.

Az anál teljesen más, azt megértem ha sok nő nem szereti és azt nem is várom el senkitől. De az orál pont olyan alap, minthogy bedugod a fütyköst a puniba.


Volt egy barátnőm 1 évig, aki nem szopott (miközben én nyaltam őt, bár azt sem nagyon élvezte) és eléggé megbántam hogy elvesztegettem az időm egy ilyen kapcsolatra. A végére már egyszerűen nem volt kedvem szexelni vele, pedig külsőre elég jó csaj volt.

2016. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnem ha nem ha bejonne a masik ha nem akmor se valasztanam azt mert nem igenylem a cumit se az analt a szeretetet meg jobban igenyelnem szoval.

Ja de ha nyalni nem engedne akkor mar hamarabb

2016. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted akkor hagyd el ha neked ez probléma. Miért nem szereti az orált? Az anált én sem szeretem. Párom hármasban akarja kipróbálni én viszont abba nem megyek bele de ettől még nem fog elhagyni xD
2016. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Én szakítanék. Nem anyukát akarok magam mellé, aki eltart, hanem egy társat, akivel szeretjük egymást és ebbe az is bele tartózik, hogy a szex nem elfojtásokról szól. Ilyenben elég sokáig volt részem ahhoz, hogy ne fogadjam el újra.
2016. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az, hogy a szexben passzoljunk, az elengedhetetlen a hosszú, harmonikus kapcsolathoz. Ha egyik félnek folyton el kéne nyomnia a vágyait, az frusztrálttá tenné, és előbbb utóbb rá menne a kapcsolat is.

Nőként mondom mindezt...

2016. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!