Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tovább ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ilyenkor? Lehetséges megbocsátani?

Figyelt kérdés
A történet nagyon szövevényes sajnos... 1évig tartott a kapcsolat. Az elején mindent kaptam csak megbecsülést nem, pedig én már akkor jobban szerettem mindennél.. Több ízben megalázott verbálisan elég durván és túl sokat engedett meg a nő ismerőseinek. Megcsalás nem volt tudtommal, de a jelenetek önmagukban voltak megalázóak számomra. Hónapokig tűrtem mindent, majd elszakadt bennem vmi és kiléptem. Akkor is azt hittem hogy túl vagyok minden rendben lesz, de visszaszivárgott a gondolataimba és x hét különlét után folytattuk. Mint akit kicseréltek, lefogyott, megviselt volt, őszintén, leígérte a csillagokat az égről. Változtatott az előbb felsorolt dolgokon és mindenkivel rendezte a dolgokat. Ez így szép is lett volna. De megéreztem hogy vmi nem tiszta. A szakítás előtti hónapokban már bántásból elég sok undorító dolgot a fejemhez vágott, de ezeket kimagyarázta hogy haragból volt. Lényeg az hogy sok hónappal derültek ki azok a múltbeli dolgai, amikhez ha mást nem csak tudomásilag jogom lett volna. Én mindent elmondtam magamról őszintén. Rettentően megviseltek ezek a dolgok, összetörtem, csalódtam benne. Ő is ráment kicsit, olyannyira hogy egy vita közben nekem jött. Konkrét ütés nem történt de erőszakoskodott, talán rosszabb volt mint egy ütés. Ezek után hatalmas megbánás, újabb ígéret halom stb. Folytattuk, de ez után én is elkezdtem már nyírni, éreztem hogy még mindig kamuzik dolgokban, nem mer elmondani mindent és a személyes dühöm is kiteljesedett. Eljutottunk egy újabb ilyen erőszakos jelenethez. Ezt is megbocsátottam. Az ezt követő hónapok meg az állandó gyanakvásról szóltak részemről, hogy nem tudtam helyre rakni a dolgokat. Néha fellángoltak érzések, akkor volt szex is, ezen kívül gyakorlatilag megszűnt. Mindig volt egy megmagyarázhatatlan érzésem ami nem hagyott nyugodni. Be is jött úgy néz ki. Volt egy ominózus eset már, amikor mint utóbb kiderült olyan emberek kerültek a színre akik mindent tudtak az ocsmány dolgairól. Ő gyakorlatilag elmenekült egy szerintem kreált balhé kapcsán h neki ez elég stb. De rá egy nappal olyan infok futottak be róla hogy a maradék hitem odalett. Minden szó a gyanakvásom igazolta, mindazokat amiket sejtettem de nem tudtam bizonyítani és sarokba szorítani. Aztán egy másik forrásból is ugyanez. Ezekkel a dolgokkal kb szó szerint a szemembe hazudott és esküdött. Most meg itt állok tudván, hogy ő velem tényleg komolyan gondolta miután belátta a hibáit, csak addigra behálózták a saját hazugságai aztán már félt színt vallani amikor amúgy is rezgett a léc.. És dőlt a kártya vár. Néha szétszakadok úgy hiányzik és csak meg szeretném ölelni. Néha meg gyűlölöm hogy ezt tette velem. Egyik nap ilyen, egyik nap olyan. Rengeteget segítene ha tudnám hogy leszar, de tudok róla hogy én vagyok neki a legfontosabb és mindig szeretni fog. De egyszerűen képtelen vagyok benne bízni, túl sokat hazudott, ha a sarki boltba menne sem hinnék neki. Tönkretett egy életre, senkiben nem tudok bízni és hinni. És félek h soha én nem fogok így szeretni senkit és más sem engem. 5 percenként síró görcsök jönnek rám de úgy hogy szét szakadok.

2016. jún. 1. 14:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
29 lány
2016. jún. 1. 14:57
 2/17 anonim ***** válasza:

A válaszom NEM.

Felejtsd el az embert.

Nem tisztel téged,és nem is szeret,ez biztos.

Teljes kapcsolatmegszakítás,más nincs,vagy hosszú szenvedés vár még rád.........

2016. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnállak.
2016. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Miért gondolod úgy h nem szeret?

Másik kérdező miért sajnálsz?

2016. jún. 1. 15:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Megalázás, erőszak, hazugság...., mi kell még, hogy ott hagyd a fenébe még a gondolatát is?? Persze nehéz, de már így is sok hónapba kerül, mire kihevered. Soha, hidd el, soha nem tudnál már bízni benne és kinyírnátok egymást. Nézz előre és végre tisztelt már magad annyira, hogy még az árnyékát is elfelejted.
2016. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De mit kezdjek azzal az érzéssel, hogy hiányzik? Mi hiányzik egyáltalán?
2016. jún. 1. 15:36
 7/17 anonim ***** válasza:

A megszokás hiányzik, a függés. Kb. ezért nem hagyják ott a bántalmazott nők sem a férfit, "élvezik" a függőségi viszonyt. Tisztelet a kivételnek.

Szerintem legyél te is kivétel.

2016. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ettől még te lehet hogy szereted és azért nem tudod elhagyni. Ő felől nem tudom hogy mit érez de ha látod rajta azt amit hogy meggyötört és lefogyott stb akkor szerintem szeret. Méregből haraból és óriási dühből volt az erőszak és utána mindenképpen megbánta. Azt elhiszem hogy nincs bizalmad senki iránt. Ha szeretitek egymás menjetek el párterápiára. Itt vigasztalást senkitől nem fogsz kapni. Azt hiszik olyan könnyű kilépni egy kapcsolatból főleg ha szereted nagyon az illetőt. Úgy gondolom hogy aki secpec meg tudja ezt tenni nem szerette eléggé a párját. Mindenkinek van joga boldognak lenni. Ha te vele szeretnél az lenni keressetek rá megoldást.
2016. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért az a két eset a bántalmazott nő történettől messze van szerintem.

Utolsó, segíthet itt még bármi, akármi terápia, h ha azt sem hiszem el neki amit kérdezne? Vagy hogy valójában mi a helyzet a mostani infokkal? Hogy nyerhetnék bármire bizonyságot hogy ha a szava már nem ér semmit?

2016. jún. 1. 16:27
 10/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy milyen ocsmány dolgokról van szó? Miket hazudott neked?

Semmi konkrét dolgot nem olvastam a kérdésedben, csak olyanokat, hogy: nem hagyott nyugodni, gyanakvás, befutott infok másoktól, hibák, hazugságok, ezt tette velem stb. Mit tett?

2016. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!