Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a vőlegényemmel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a vőlegényemmel! Hogyan lépjek túl rajta? 20 N

Figyelt kérdés
Az ok amiért szakítottam az volt , hogy folyamatosan hazugságon kaptam nincs nő az ügyben és soha nem bánta meg igazán , hogy hazudott ezért újra és újra átvert és éreztem , hogy nem szeret velem lenni, észrevettem , hogy nem szeret. Én nagyon szeretem őt de ő nem tisztel engem és nem szeret. Hogyan lépjek túl ezen hogy olyat szeretek aki semmibe sem vesz? Úgy érzem belebetegszem...

2016. júl. 20. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
20 éves vagy, előtted az élet.
2016. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Élvezd az életet, nyaralj, szervezz programokat a barátttokkal, ismerkedj, randizz. Nem is értem miért ragaszkodsz olyanhoz aki így viselkedik, azt sem hogy miért mondtál neki igent.


Az emberek nem változnak, ha hozzámennék is ilyen lenne és nem lennél boldog. Ne ragaszkodj hozzá, azt nézd hogy boldog legyél.

2016. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne nézz hátra, csak előre!

20 évesen az embernek nem ér véget az élete egy szakítással.

Még nem találtad meg azt, akivel boldog leszel, de most már tudod, hogy nem ő volt az.

2016. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

ilyenkor anyira boldog vagyok

mikor azt olvasom

hogy ezek a kis retkek beszopják

és arra gondolok hogy ilyenkor az élet

visszad nekem is egy kicsit abból

amit elvett, mikor az ilyen hozzá hasonlók

nem akarnak tőlem semmit, de az ilyen baszólegények után vonyítanak :))))


27F

2016. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha boldog vagy mások szenvedése miatt, kezeltesd magad!
2016. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igyekszem de nagyon fáj , hogy két napja még azt mondta ,hogy én vagyok a mindene és miután számonkértem az utolsó hazugsága miatt össze vissza hazudott és szakítottam vele. Fáj , hogy 3 év allat egy percet sem szeretet mert ha szeretne megprobálna vissza kapni de semmi.
2016. júl. 20. 13:38
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

mielőtt kezeltetem magam javaslom figyelmedbe a mai retkek megváltozott viselkedési szokásait :)))))


de hálistennek azt eszik amit főztek ;) és jó szar is lett

2016. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7-es, te egy kretén elmebeteg vagy!

Szerinted mindenki egy baszólegény és szutyok, aki házas, vagy az akar lenni?

Nem másokra kéne kivetíteni a szerencsétlenségedet...

2016. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megis miert kell mar 20 evesen jegyesnek lenni??
2016. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert nagyon szeretem és azt hittem ő is. Félével összeköltözés után kérte meg a kezem. Nem kellet volna tűrnöm a hazugságait de nem akartam elveszíteni...Bárcsak előbb szakítottam volna.
2016. júl. 20. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!